Presunúť na hlavný obsah

Akými rodičmi sú princezná Kate a William? Nechali sa inšpirovať ženou, ktorá im bola najbližšia

Zahraničné celebrity

Výchova detí kráľovskej rodiny je založená na týchto atribútoch a okolnostiach.

Hoci si môžu dovoliť takmer všetko, rozhodli sa nasledovať rozumný prístup zosnulej princeznej Diany. Práve ona túžila po tom, aby jej synovia princ William, a Harry raz svojim deťom dopriali normálny život.

Prečítajte si: Kate Middleton ako prísna mama: Princezná porušuje protokol, aby z jej detí nevyrástli "rozmaznanci"!

Princ William si vzal matkine slová k srdcu tak veľmi, že sa spolu s manželkou, rozhodli vychovávať deti v dome, kde kedysi vyrastala aj samotná princezná Diana. Rodina žije v blízkosti prírody, na vidieku, kde si v súkromí naplno užívajú spoločné chvíle.

Aký je William otec?

William sa snaží byť úplne normálnym otcom, a tak sa viac krát stalo, že malého Georga sám vyzdvihol v predškolskom zariadení, ktoré už zopár mesiacov navštevuje. Túži po tom, aby mal syn George prehľad o všetkom, a tak ho veľakrát berie na rôzne miesta, a akcie so sebou.

Aká je Kate matka?

Princezna Kate je bežnou mamou, ktorá si svoje materské povinnosti naplno užíva. Malá Charlotte je Katinim obrazom a neustálou spoločníčkou. Všetko, čo robí Kate, chce robiť aj Charlotte. Práve preto sa veľakrát stane, že Charlotte svoju mamu napodobňuje pri čítaní, varení, alebo jej len jednoducho stojí za pätami, kamkoľvek sa princezna vyberie.

Mohlo by vás zaujimať: Vďaka rozchodu sa znova našli: Čo ste nevedeli o vzťahu Kate Middleton s princom Williamom?

Kate a William sa snažia tráviť s deťmi čo najviac času, a preto aj keď majú povinnosti, a opatrovateľku, ich deti neprítomnosť rodičov príliš nepociťujú. Obaja sa totižto s nimi počas ciest cez skype pravidelne zhovárajú.

- Najčítanejšie -