Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Mávam erotické fantázie so svojím šéfom: Kvôli tomu som urobila niečo, za čo sa dodnes hanbím

Erotické poviedky

Poznáte ten pocit, keď si nesprávne vyložíte situáciu a potom sa dopustíte takého trapasu, že by ste sa najradšej prepadli pod zem? Mne sa stalo toto…

“Mala som skvelú prácu, o ktorú som prišla kvôli kolosálnej blbosti, ktorej som sa dopustila voči svojmu chudákovi šéfovi,” začína svoje rozprávanie Mirka (28). Spravidla poznáme celkom iný scenár… Nevinná a nič netušiaca sekretárka, ktorá si len plní svoje pracovné povinnosti a na druhej strane nadržaný šéf, ktorý si myslí, že jeho sekretárka je otrokom jeho sexuálnych túžob.  “Toto bol však prípad, kedy som roly vymenili a ja som bola v úlohe tej nadržanej, ktorá nevedela, čo so sebou,” objasňuje Mirka.

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Družička sa vyspala s mojím budúcim manželom: Takto som sa to dozvedela!

“Ani neviem, kedy to presne začalo, ale jednej krásnej noci som začala snívať erotické fantázie so svojím šéfom. Bol mladý, neskutočne sexi a mal charizmu. Presne ten typ, pred ktorým máte trému zakaždým, keď vás čo i len osloví. Postupne som si však zvykla, že je to môj šéf, naviac som vedela, že je zadaný. Ja som bola zase už dlho sama, takže večery som si spríjemňovala svojpomocne, ak tomu rozmiete. No ako sa zdalo, napokon to nestačilo a začala som fantazírovať… Ja, môj šéf, dráždivé pohľady, zamknutá kancelária, adrenalín, že nás niekto nechcený prekvapí. Dokonca som v tých snoch zažívala ten najlepší orgazmus, aký si viete predstaviť,” vykresľovala situáciu celkom farbisto ďalej.

“Moje erotické fantázie začali naberať na obrátkach a nočné zážitky ma prenasledovali v práci. Počas porád som bola taka roztržitá, jediné, na čo som dokázala myslieť bolo, či môj šéf vyzerá aj v skutočnosti tak dobre pod tým oblekom ako v mojich fantáziách. Raz ma požiadal, či by som nezostala po pracovnej dobe aspoň o hodinu dlhšie a pomohla mu prekontrolať nejaké dokumenty. Pritom sa na mňa usmial a nezabudol dodať, že sa mi za to odmení. Neviem, prečo ale videla som v tom skrytú narážku. Keď všetci ostatní poodchádzali a naša hodinka sa predĺžila, lebo sme natrafili na problém, navrhol, aby sme si objednali jedlo a vytiahol fľašku vína, vraj už máme po práci, tak si môžeme dať za pohárik. Kravatu a sako mal už dávno dolu, pod košeľou som videla obrysy jeho vypracovanej hrude a jemné strnisko na nej. Bola som taka vzrušená a vlhká, že som prestala rozmýšľať a posmelená pohárom vína som sa na svojho šéfa vrhla,” opisuje ten večer a dodáva, že doposiaľ nechápe prečo to urobila. Najpravdepodobnejšie vysvetlenie je, že jej neskutočne chýbal sex, a nesprávne si vysvetlila šéfovo správanie, ktoré bolo myslené len ako milé gesto.

Čítajte tiež: Erotické poviedky: Trojka, ktorú ľutujem zo všetkého najviac: Namiesto vzrušenia som zažila niečo strašné

“Hoci bol spočiatku môj šéf prekvapený natoľko, že dovolil, nech ho bozkávam, netrvalo dlho, hneď sa spamätal a začal ma od seba tisnúť s tým, že som to nesprávne pochopila. To už som mu však stihla rozopať košeľu a ja som ostala len v podprsenke s vyhrnutou sukňou. Aby toho nebolo málo, v tom do kancelárie vtrhla jeho priateľka, ktorá neverila vlastným očiam. Môj šéf ostal ako obarený a nech by bol povedal čokoľvek, nedokázal by jej vyhovoriť, že to nebola jeho chyba. Vybehol za ňou a ja som tam ostala v hanbe, naviac s pocitom, že som práve svojmu šéfovi zničila vzťah. Samozrejme, že na druhý deň som nemala odvahu prísť do práce a môj šéf mi len zatelefonoval, aby mi oznámil, že som u neho skončila. Priznám sa, že mi odľahlo, lebo by som sa mu nedokázala pozerať každý deň do očí,” dodáva na záver Mirka, ktorá prišla o prácu snov kvôli tak primitívnemu, sexuálnemu pudu, ktorý nevedela ovládnuť. 

Neprehliadnite: Erotické poviedky: S priateľkami sme sa stavili, ktorá skôr zbalí šéfa. Spôsobilo to hotovú katastrofu...

 

- Najčítanejšie -