Presunúť na hlavný obsah

Tmavomodrá je nová čierna: Oblečte sa v duchu Parížanky do neodolateľne chic vône

Krása

Francúzska značka Guerlain prichádza s novou vôňou La Petite Robe Noire, ktorá stelesňuje ženu ako éterickú bytosť. Návrhár Boris Hanečka pre jednu takúto navrhol šaty.

Začiatkom jesene nás francúzska značka Guerlain a módny návrhár Boris Hanečka pozvali do krásnych priestorov v podobe záhrady pred ateliérom, kde sa zrodili nové šaty inšpirované novou vôňou La Petit Robe Noire od Guerlain. Táto vôňa stelesňuje kombináciu cukrovej vaty s tónmi vanilky a bulharskej ruže. Celú gurmánsku kompozíciu završujú tóny čučoriedok. 

French Touch, vďaka ktorému získate status Parížanky

O tom, že Paríž je mesto nielen módy, ale aj krásy, sme sa presvedčili už niekoľkokrát. Je to mesto, v ktorom sa miešajú rôzne kultúry a zvyky. Žena, skutočná Parížanka, v ňom cíti túžbu po dobrodružstve, akú môže zažiť cestovaním po ďalších metropolách sveta. Aj na základe tohto príbehu zhotovil renomovaný módny návrhár Boris Hanečka šaty. „Tmavomodrá je nová čierna“

„Inšpiroval ma celkový tvar a nálada toho dizajnu parfumu, vôňa, a to, že je to cestovateľka, preto som chcel, aby suknička pripomínala trošku takú zemeguľu,“ vysvetlil návrhár Boris Hanečka, ktorý zároveň dodáva: „Preto aj tmavomodrá, lebo Zem tvorí veľa vody.“ Návrhár tvrdí, že je to ako planéta, ktorá potrebuje život a voda je aj základ parfému, takže mu to prišlo dokopy. 

Inšpirujte sa: 9 telových a iných odtieňov rúžov: Takto budú vyzerať vaše pery prirodzene pekne

José Luis Yuve, medzinárodný make-up artista značky Guerlain, označil za najhorúcejší trend z Paríža práve novú vôňu la Petite Robe Noire. Táto vôňa znázorňuje ženu cestovateľku ako nespútanú bytosť. Nás však zaujímalo, v čom spočíva tajomstvo krásy toľko preslávených Parížaniek.

José, ktorý sa pohybuje v srdci francúzskej krásy, nám naznačil, že ide o postoj, ktorý zaujmú. Parížanky sa vedia nosiť a zrejme to robia veľmi dobre. Zachovávajú si pritom prirodzenú krásu a tá ich robí výnimočnými. Na otázku, čo pre Josého znamená prirodzená ženská krása, odpovedal: Krása je emócia, ktorú nosí žena vovnútri. Môžete sa s ňou konfrontovať pozretím sa na seba do zkrkadla. Krása sa nedá vyjadriť ako kombinácia nejakých trendy farieb, je to čisto osobitá záležitosť.

FEMINITY TV: Predstavenie vône La Petit Robe Noire od Guerlain a šaty navrhnuté Borisom Hanečkom

Inšpirujte sa novinkami od francúzskej značky Guerlain, ktoré sme pre vás vybrali

1. Paleta očných tieňov Ready-to-wear Guerlain 2. Rúž na pery Guerlain Kiss Kiss 3. Make-up Lingerie de Peau 4. Guerlain Anti-cernes Korektor 5. Štetec 6. La Petite Robe Noire 7. Ceruzka na obočie 8. Lak na nechty 9. Guerlain Meteorites Compact Puder 10. Guerlain špirála Cil D´Eenfer – Maxi Lash 04 Marine

Sledujte FEMINITY aj na Instagrame a dozviete sa viac zo zákulisia!

- Najčítanejšie -