Presunúť na hlavný obsah

Celebrity pred a po úprave vo Photoshope: Žiadna z týchto nemá bezchybnú tváričku ako si myslíte

Zahraničné celebrity

Vyretušované vačky pod očami, vrásky okolo pier a očí, či dokonca akné, a ďalšie. V týchto tvárach sa niektoré z celebrít ani sami nespoznávajú...

Speváčka Lorde

Keď sa pozorne zadívate, zistíte, že speváčka Lorde má pleť poznačenú akné, no na titulkách magazínov vyzerá akoby mala pleť snehulienky. Na skutočnosť, že si je vedomá vlastných vyretušovaných fotografií upozornila prostredníctvom svojej sociálnej siete, kde na margo toho poznamenala krátke, ale výstižné: „Nedokonalosti sú ok.“

Modelky Cara Delevigne a Kate Moss

Hoci má mladá Cara takmer bezchybnú tvár, jedna nedokonalosť by sa na nej našla, a síce, jej mierne vačky pod očami, ktoré na profi záberoch určite nenájdete. Jej o takmer polovicu staršia kolegyňa Kate Moss je nanešťastie poznačená alkoholovou, drogovou minulosťou, ako aj fajčením, ktoré nepochybne prispeli k jej početným vráskam. No v reklame módneho domu Burberry ich tváre doslova zvádzajú, čo poviete? 

Mohlo by vás zaujímať: Najväčšie photoshopové prešľapy roku 2015: Niektoré celebritné zábery vás pobavia, iné šokujú!

Herečka Gwyneth Paltrow

Herečka, ktorá už prekročila prah štyridsiatky pred štyrmi rokmi sa za svoju prirodzenú tvár nehanbí a na sociálnej sieti ju ukazuje pravidelne aj bez makeupu. Avšak, keď sa do toho zapojí photoshop, Gwyneth zrazu nemá pehy, vrásky, ani vačky pod očami, ktoré inak „zdobia“ jej tvár. 

Modelka Adriana Lima 

Najdlhšie predvádzajúca modelka pre Victoria´s Secret vyzerá v kampaniach pre rôzne módne domy so svojím pohľadom a žiariacou pleťou hypnotizujúco. V skutočnosti však aj ju trápia kruhy pod očami, sem tam nejaké to akné či čierne bodky, a keďže už má 35 rokov, jej tvár rovnako zdobia vrásky okolo očí. 

Neprehliadnite: Celebritné krásky na fotografiách pred retušou a po nej: Takto "oklamali" fanúšikov z celého sveta!

Herečka Jennifer Lawrence

Herečka, ktorá hviezdi nielen na filmovom pláne, ale aj v kampani módneho domu Dior, rovnako nie je majiteľkou bezchybnej pleti. Na obálkach s rozžiarenou pleťou a magnetickým pohľadom, ale v skutočnosti so začervenanou tvárou, na ktorej je sem tam vidieť aj iné nedokonalosti. Presvedčte sa sami!

Čítajte tiež: Tenká ako prútik! Krásku vyretušovali bez jej vedomia, rozhodla sa konať a svoje ženské krivky obhájiť 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus