Presunúť na hlavný obsah

Módna polícia: Sexi Soňa Skoncová, štýlová Mária Čírová, zlatá Czoborová a iné. Kto zabodoval tentokrát?

Slovenské celebrity

Známe Slovenky sa stretli na akcii spoločnosti Avon a opäť tak ukázali, ako nosiť najhorúcejšie trendy.

Barbora Franeková

Barbora Franeková sa na akcii ukázala  opäť v čiernom looku. Oversize sako pánskeho strihu a široké nohavice doplnila trendovým obojkom a kabelkou s hadím vzorom, ktorá temný look trochu rozbila. Celkový styling je opäť dokonalý, ale na takéto outfity sme u bývalej missky už zvyknutí, občas by však zmena nezaškodila.

Mária Čírová

Mária Čírová patrí medzi najštýlovejšie tváre nášho šoubiznisu. Jemné žieňa dokáže svojimi lookmi vždy zaujať, inak to nebolo ani na tejto akcii. Ružové šaty s čiernymi doplnkami známej speváčke perfektne sadli.

Zora Czoborová

Fitneska Zora Czoborová sa blysla od hlavy po päty. Zvykne sa hovoriť, že menej je viac, v tomto prípade, keby zvolila k výraznému topu inú sukňu, respektíve farbu, celkový dojem z jej looku by bol oveľa lepší.

Prečítajte si: Majú o niekoľko rokov mladších mužov a klape im to: Czoborová je od svojho o 14 rokov staršia a čo ďalšie ženy?

Karolína Chomisteková

Na čiernu stavila karty aj riaditeľka súťaže Miss Slovensko, Karolína Chomisteková. Karolína je krásna žena, ktorá si môže dovoliť experimentovať s rôznymi materiálmi. Široké biele rukávy trčiace spod kabáta sú veľmi príjemným doplnením inak trochu fádneho outfitu.

Zuzana Kanisová

Hodnotiť styling módnej stylistky Zuzany Kanisovej  je zbytočné. Zuzana vie, čo sa nosí a ako to nosiť a robí to vždy ukážkovo.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšia stylistka na Slovensku Zuzana Kanisová: Ako vyzerá jej práca a ako ju ovplyvnili sociálne médiá?

Dagmar Dianová

Na akcii, ktorú usporiadala kozmetická značka sa ukázala aj moderátorka Dagmar Dianová. Podobne ako väčšina hostí, aj ona prišla celá v čiernom. Jediným farbeným prvkom bola výrazná ružová kabelka.

Stanislava Pavolová

Do pánskeho štýlu sa obliekla sympatická moderátorka Stanislava Pavolová. Tá zvolila netradičné spojenie korzetu, mokasín a nohavíc voľnejšieho strihu. Celý look doplnila koženou bundou, ktorá je nesmrteľným kúskom a prirodzenou vizážou.

Soňa Skoncová

Stylingom vynikala aj Soňa Skoncová, ktorá prišla v čierno-béžovej kombinácii. Známa tmavovláska módu miluje, čo sa podstatne odráža na jej outfitoch. Tento môžeme považovať za naozaj vydarený.

Neprehliadnite: Z týchto fotografií by sa nejednému mužovi zakrútila hlava: Pozrite, aké telo predvádza Soňa Skoncová

Eva Cifrová

Bývalá playmate Eva Cifrová zobodovala tiež. Na rozdiel od väčšiny stavila Eva skôr na farby, ktoré jej veľmi lichotili. Biely kabát ležérne prehodený cez ramená bol taktiež výbornou voľbu.

Koho outfit sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 1072 ľudí