Presunúť na hlavný obsah

Toto sú najsexi oteckovia slovenského showbiznisu: Ktorému z nich rodičovstvo najviac pristane?

Slovenské celebrity

V úlohe otcov sa niektorí z nich úplne zmenili. Viete, ktorý z nich je už dvojnásobným otcom?

V živote každého muža sa s príchodom dieťaťa dejú veľké zmeny, ani oni sami sa týmto zmenám nevyhli. Musíme uznať, že im táto zmena príjemne prospela.

Mohlo by vás zaujímať: Známe páry, ktoré ustáli rozchody a vrátili sa k sebe: Pocisková je dnes hrdou mamou, Ostrihoňová sa nakoniec vydala

Martin Škrtel

Jeden z našich najúspešnejších futbalistov Martin Škrtel má okrem skvelej kariéry aj krásnu rodinu. Syn Matteo rastie ako z vody a postupne sa začína svojmu otcovi aj podobať.

Laci Strike

Tanečník Laci Strike našiel svoju lásku v práci, ktorej sa už dlhé roky venuje. So svojou partnerkou Anči majú doma nielen jedného, ale rovno dvoch rozkošných chlapcov.

Lukáš Adamec

Spevák a po novom už aj moderátor Lukáš Adamec je hrdým otcom. Radosť mu robí dvojročný syn Teo, ktorý je jeho malou nezbednou kópiou.

Robo Opatovský

Spevák Robo Opatovský je zo svojej dvojročnej dcérky Hanky nadšený. S malou trávi takmer všetok svoj voľný čas, a z fotografií je vidno, že Hanka svojho otca ľúbi rovnako ako on ju.

Prečítajte si: Zabudnite na diéty: Krásna moderátorka Miriam Šmahel Kalisová "nediétuje", ale vďaka tomuto má skvelú postavu

Martin Šmahel

Muž roka Martin Šmahel je šťastný muž. Má doma dve krásne ženy, z ktorých jedna je jeho malá dcéra Mia. Keď nie je nablízku mama Mirka Šmahel Kalisová je práve on tým, kto dcérku celý čas zabáva.

Ktorému zo slovenských mužov rodičovstvo najviac pristane?

spolu hlasovalo 562 ľudí

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus