Presunúť na hlavný obsah

Sex s novým objavom som odkladala niekoľko týždňov: No pre tento dôvod by som to už dnes nikdy viac nezopakovala

Erotické poviedky

Za aký čas ste ochotné mať sex so svojím novým objavom? Za predpokladu, že prvé rande dopadlo výborne a vy viete, že budú aj ďalšie?

Žiadny sex

Pre mňa naozaj ťažká výzva. Ja som nikdy nepatrila medzi ženy, ktoré by so sexom otáľali až do poslednej chvíle. Ak sa mi chlap páčil, nemala som problém sa s ním vyspať hneď po zoznámení. Nepovažovala som sa, za ľudovo povedané, ľahkú, ale myslím, že je prirodzené, že ak sa dva ľudia fyzicky priťahujú, pudy neovládnu... Môj spôsob života sa zároveň odrážal aj na mojich vzťahoch. Samu seba som pokladala za nevzťahový typ. Najdlhší románik trval niečo cez pol roka. Nikdy som sa nad tým nezamýšľala, až kým neprišiel Peter. Chlap, ktorý ma samozrejme očaril hneď pri prvom zoznámení. Keď som o ňom šla na druhý deň rozprávať kamarátke, upozornila ma na niečo, čo som si doteraz možno neuvedomovala.  Vraj aby som to opäť nepokašľala hneď na začiatku... Nevedela som, ako to myslí. Vysvetlila mi teda, že i keď si to sama neuvedomujem, vraj za mojim veľkým množstvom nevydarených romancí sú práve moje nerozvážne konania, chuť skočiť do postele s mužom hneď na začiatku, čím ich vraj môžem omrzieť... Ok, povedala som si dobre. Tak teraz to urobím naopak. Budem čakať. A budem čakať presne deväťdesiat dní, kým s Petrom alebo kýmkoľvek ďalším budem mať sex.

A tak som čakala. S Peťom sme začali randiť a všetko šlo naozaj výborne. Samozrejme, nezverila som sa mu s mojou 90-dňovou výzvou. I keď po troch týždňoch, čo sme sa intenzívne stretávali, začal viditeľne dávať najavo, že by chcel vzťah posunúť na inú úroveň. Ja som odmietala. Musela som.

Neprehliadnite: Bola som jeho sexuálnou učiteľkou: Naša hra však časom nabrala iný rozmer!

Nekonečné čakanie

No nebolo to pre mňa vôbec ľahké. Po mesiaci som mala chuť skočiť na neho pri každom stretnutí. Ale povedala som si, že možno toto čakanie sa vyplatí oveľa viac. Peter sa im naozaj páčil. Vyhovovali sme si, priťahovali sa, mali rovnaké záujmy, a dokonca som sa párkrát pristihla pri tom, že som si predstavovala, že by mohol byť ten „pravý“. Keď som odmietala sex s ním aj po dvoch mesiacoch, nedalo mu to, a opýtal sa ma, prečo? Nevedela som, čo mu povedať. Vyšli zo mňa len kraviny typu „chcem sa uistiť, že to nebudem ľutovať“ alebo „či sme na správnej ceste“. Verte, nikdy predtým by som takéto hlúposti naozaj nepovedala. Na moje prekvapenie to zobral veľmi dobre. Povedal, že to chápe, rešpektuje a nebude na mňa tlačiť.

Prečítajte si: Erotické poviedky: Ženatý kolega mi dlho odolával, ale nakoniec som ho vďaka tomuto dostala do postele

Kto si počká...

Sa vraj dočká. A dočkala som sa aj ja. Prešli tri mesiace a ja som bola konečne odhodlaná a hlavne pripravená skočiť na Petra hneď, ako ho uvidím medzi dverami. Tento večer som si predstavovala toľkokrát... No nerátala som s jednou maličkosťou. Že to bude absolútne fiasko. Nepreháňam. Ani v tom najhoršom sne by mi nenapadlo, že to bude najhorší sex v mojom živote. Všetky tie reči, že keď sa s partnerom spoznáte hlbšie, sex bude dôvernejší, mi v tom momente prišli na smiech. Hovadina. Sex je rovnako dôležitý ako iné aspekty vo vzťahu a nemá sa odkladať na dlho. Keby som sa s Petrom vyspala o tri týždne po zoznámení, ušetrila by som obom čas dva mesiace. Samozrejme, dala som tomu šancu, nekončilo to prvým sexom. Ale až tým piatym. V tedy som pochopila, že darmo si máme hodiny čo povedať, máme rovnaké plány do budúcnosti. Keď to v posteli neklape, tak to neklape. A v živote sa riadim presne tým, čo mi v osemnástich povedala moja mama: „Nikdy si neber niekoho, s kým nemáš skvelý sex...“ . A matky treba predsa poslúchať.

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Svojmu mužovi som odopierala dlhšiu dobu sex, to, aké to malo vyvrcholenie, ma prekvapilo