Presunúť na hlavný obsah

Natalie Portman je veľkou inšpiráciou pre budúce mamičky: Svojou krásou vám vyrazí dych!

Zahraničné celebrity

Očarujúca herečka Natalie Portman čaká v poradí už druhé dieťa so svojím francúzskym manželom Benjaminom Millepiedom a tehotenstvo jej veľmi pristane.

Keď sa pred pár mesiacmi objavila na filmovom festivale v Benátkach a ukázala svoje rastúce bruško, všetkým bolo jasné, že Natalie čaká druhý prírastok do rodiny. Na súrodenca sa tak môže tešiť päťročný Aleph, ktorého meno znamená prvé písmeno v hebrejskej abecede.

Mohlo by vás zaujímať: Neuveríte, kým sa nechala inšpirovať dokonalá Kate Middleton: Túto ženu by ste si s princeznou len ťažko spojili!

Natalie si tehotenstvo veľmi užíva a neláme si hlavu výberom šiat či topánok. Na filmovom odovzdávaní cien zvolila čierne obtiahnuté koktejlové šaty a sandále na vysokom podpätku, čím si zaslúžila obdiv od mnohých fanúšikov.

Spokojnosť, ktorú okolo seba vyžaruje je neprehliadnuteľná. V rámci filmových projektov a ocenení sa často ukazuje v spoločnosti a vďaka štýlovým outfitom sa stala ikonou všetkých budúcich mamičiek. Inšpirujú sa výberom šiat a celkovým stylingom, kedže herečka vyzerá naozaj výborne.

Prečítajte si aj: Sexi mamina má dokonalé manželstvo: Vyhýbajú sa JEDNEJ veci a vďaka tomu fungujú na sto percent

Vždy dokonale zladená mamička si nemá problém obliecť mini šaty a vysoké topánky, vďaka čomu sa spustila aj menšia vlna kritiky. Ženy tvrdia, že je to z jej strany riskantné a veľmi nezodpovedné. Veríme však, že Natalie vie, čo robí a neohrozuje tým svoje bábätko. Herečkine outfity sú prispôsobené významným udalostiam, ale v súkromí volí pohodlnejšiu obuv a fanúšici tak môžu ostať pokojní.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus