Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Manžel po rokoch stereotypu spravil niečo, čo ma nesmierne vzrušilo...

Erotické poviedky

Bola som pripravená, že naše manželstvo raz stratí tú pomyselnú iskru, ale nepredpokladala som, že to bude tak skoro.

Na tichú domácnosť som si popri všetkých povinnostiach zvykla naozaj rýchlo a zdalo sa, že ani môjmu manželovi nerobila problém. Až kým sa nestalo toto.

Prečítajte si: Začnite si so Škorpiónom: Toto vo vašom živote zmení k lepšiemu a tentokrát nepôjde len o sex

Obaja máme toho veľa a možno aj práve kvôli tomu sa často hádame. Sme pod tlakom a to je jediný čas, kedy sa vyventilujeme. Nechcem tým povedať, že to pokladám za správnu vec, ale naučili sme sa s tým žiť. Okrem častých hádok sa však zmenil aj náš sexuálny apetít. Spávame spolu minimálne a aj to len preto, aby som udržala vášeň a nepodviedol ma.

Keď som prišla z práce domov, toto ma čakalo

Vždy som snívala o tom prísť do prázdneho bytu a aspoň nachvíľu byť sama, bez detí. Samozrejme to bolo nereálne keďže som ich vždy po práci vyzdvihla v škole. Manžel mi tesne pred odchodom z práce napísal, že dnes vezme deti on, a ja nech idem rovno domov. Prišlo mi to zvláštne, ale v ten piatok mi to úplne vyhovovalo. Tešila som sa na ticho a pokoj aspoň na hodinu. Keď som prišla, na stolíku ma čakala obálka, v ktorej bola otázka: "Ako by si si to dnes večer rada užila?" Myslela som si, že sa mi sníva.

Čítajte: Môj manžel bol pri pôrode nášho dieťaťa: Keď som zbadala, koho mi tam priviedol, skoro som odpadla

Poupratovaný dom, ticho a toto? Len zo srandy som napísala, že: "Poriadne natvrdo a k tomu celý víkend v posteli." V kúpeľni ma čakala napustená vaňa a na zrkadle poznámka: "Tu ma počkaj." Vliezla som dovnútra a po chvíli od únavy zaspala. Zobudili ma až bozky od môjho manžela. Vytiahol ma z vane a rozdali sme si to tak ako nikdy. V kúpeľni, na kuchynskej linke, v obývačke a skončili v spálni. Dostala som večeru do postele a zákaz vychádzať celý víkend z izby. Obe deti zostali u starých rodičov, kým môj manžel sa o mňa ukážkovo staral a obskakoval ma lepšie ako v tom najluxusnejšom hoteli. Kričala som nielen od rozkoše, ale aj od toho, že to s našim manželstvom nevzdal.