Presunúť na hlavný obsah

5 najčastejších klamstiev žien vo vzťahu k mužovi: Čo pred nimi skrývame?

Sex a vzťahy

Bez debaty... Všetci v niečom klameme... Muži, ženy, jednoducho s niektorými osobnými vecami sa neradi chválime. Ktoré sú tie top secret ženské, ktoré bývajú kameňom úrazu?

Meno a telefónne číslo

Samozrejme väčšinou v prípade, že ho chce z nás dostať muž, ktorý nás absolútne nezaujíma, nepriťahuje. Keďže je nám proti srsti poslať ho kade ľahšie hneď, uhráme to zdvorilo, povieme mu falošné meno, a dáme mu falošné telefónne číslo, len aby sme sa ho čo najrýchlejšie zbavili, nemám pravdu? 

Mohlo by vás zaujímať: Ak budete robť TOTO, nakoniec vás opustí: Odhaľte, čo je príčinou rozpadu vzťahov podľa konkrétneho znamenia

Otázka peňazí

Keď príde reč na to, koľko sme toho minuli dnes na nákupoch, väčšina z nás danú sumu zaokrúhli výrazne smerom nadol a nezabudne partnerovi podotknúť, že to bolo ešte aj v zľave, no potom, nekúp to, však? Prečo to robíme, je nám všetkým jasné... Na čo ho zbytočne vytáčať, keď malým klamstvom môžeme tomu predísť?

Bývalí sexuálni partneri

Čo sa týka počtu bývalých sexuálnych partnerov, niektoré z nás uvádzajú svojmu novému partnerovi menšie číslo, aby nevyzerali, že sú ľahkou korisťou pre každého, keďže sa im zdá, že ich bolo asi dosť. Alebo keď vedia, že ich mali rozhodne viac než ich súčasný partner, a nechcú ho uviesť do rozpakov. Alebo povedia zámerne viac, v prípade, že mali len jedného a nechcú vyzerať naopak, príliš neskúsene. 

Čítajte tiež: Pre túto vlastnosť sú schopní muži ženu opustiť: Ak sa jej nezbavíte, vedie to k rýchlemu krachu vzťahu

Naša skutočná hmotnosť

Toto poznáme všetky...Ruku na srdce, ktorá z nás povie na gram svoju skutočnú hmotnosť? Väčšina z nás ju o kilo, dve a možno aj viac zaokrúhli smerom nadol, pre náš vlastný lepší pocit, nie je tak? 

Vek 

Hoci sa hovorí, že vek je len číslo, my ženy sme na túto otázku v niektorých situáciách príliš háklivé. Keď máme 20 a viac, nemáme s tým problém. Ale ak máme 30 a viac a sme stále sami, možno bez detí a pod., začíname sa hanbiť priznať skutočný vek, pretože máme v sebe zakódované, že v tomto veku by sme mali byť už dávno vydaté, mať deti v škole a nie „hrať sa na Bridget Jones“, neúspešne hľadajúcu lásku

Neprehliadnite: 10 pilierov stabilného manželstva: Čo by medzi dvomi nemalo chýbať,ak chcú spolu vydržať roky

- Najčítanejšie -