Presunúť na hlavný obsah

Zúfalý Pavol svoju ženu nespoznáva: Odkedy zistil, čo robí za jeho chrbtom, uvažuje nad rozchodom

Partnerské vzťahy

Paľo pracuje vo finančnej sfére a mať po boku reprezentatívnu ženu bolo vždy samozrejmosťou. Zdá sa však, že sa to jeho polovičke akosi vymklo z rúk.

Je priam zaujímavé, ako sa dokážu niektoré vzťahy vykryštalizovať až časom. Sú dvojice, ktoré spolu dokážu prežiť niekoľko rokov bez akýchkoľvek väčších nedorozumení a potom nastane zlom, keď sa z jedného z nich stane človek na nepoznanie. Svoje o tom vie aj Pavol, ktorého žena prepadla závislosti na sociálnych sieťach a ruku na srdce, určite v tom nie je sama.

Prečítajte si:Túto vetu svojmu manželovi nehovorte: Kvôli nej som si zničila niekoľkoročné manželstvo!

Po materskej akoby to bola iná žena

S Andreou sme spolu už niekoľko rokov a vychovávame trojročného syna. Nechcem sa dotknúť žien, ale po tom, čo bola na materskej, sa jej život úplne zmenil. A mne tiež. Andrea akoby nevedela, čo so sebou a začala žiť život typických pipiek, ktoré sa potrebujú pretŕčať. Neviem, či mala pocit, že po pôrode je neatraktívna alebo menej žiadaná, ale ja som s ňou mal rovnaký vzťah. Naozaj som si ju vážil, až kým nezačala vymýšľať.

Začala žiť presne ten život, čo na ženách neznášam

Moja žena si nechala po pôrode upraviť poprsie. Na tom by nebolo nič zvláštne. Vlastne som tento jej krok neskôr uvítal. Dodalo jej to oveľa väčšie sebavedomie a v posteli nám to klapalo lepšie ako kedykoľvek predtým. 

Neprehliadnite: 7 vlastností ženy, ktoré ju robia atraktívnejšou bez ohľadu na vzhľad

Lenže to som ešte netušil, ako ďaleko to zájde. Moja žena potom naplno prepadla sociálnym sieťam a začala sa tam vystavovať na obdiv. Spočiatku som o tom nevedel. Ja sám, vzhľadom na moju funkciu, neuznávam odhaľovanie súkromia. Časom som si ju však vyhľadal a zistil som, že nás nielenže prezentuje ako ideálnu rodinku, ale zverejňuje aj moje osobné fotografie bez môjho vedomia. Čo ma ale najviac na tom dorazilo bolo to, že Andrea začala na každej druhej fotke špúliť ústami a vystavovať dekolt. Po tom, čo som si pozrel jej profil, ako keby som nespoznával vlastnú ženu. Robila tam totiž všetko to, čo na ženách neznášam a preto som s ňou dovtedy bol. Teraz mám dilemu, pretože na jednej strane mám pocit, že takáto banalita nám predsa nemôže nechať rozpadnúť vzťah. Na druhej strane, po tom, čo som si s ňou prehovoril, sa zmenilo len to, že takýchto fotografií dáva menej ako dovtedy. Zrejme nie je ochotná sa toho vzdať alebo si stále neuvedomuje, že kvôli tomu k nej cítim čoraz menej náklonnosti.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus