Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Alfa samca som vymenila za neskúseného zajačika: Toto je dôvod, pre ktorý som to urobila

Erotické poviedky

Nie je sex ako sex a niekedy máte zrazu chuť experimentovať s niečím, alebo lepšie povedané s niekým iným... To bol aj môj prípad.

Naša čitateľka Miriam (30) nám prezradila, prečo vymenila sex s dokonalým prototypom alfa samca za sex s neskúseným mladým mužom a verte, či nie, jej dôvody nie sú na zahodenie.

Mohlo by vás zaujímať: Erotické poviedky: Z môjho konzervatívneho manžela vypadlo po siedmich rokoch toto zvrátené želanie

 Vášnivá ako škorpión

„Som Škorpión, viac vám asi netreba vedieť. Vo všetkým horoskopoch sa dočítate, že sme to najvášnivejšie znamenie. V mojom prípade to platí stopercentne. Preto som na začiatku sama nerozumela tomu, prečo som dala prednosť tomu, čomu som dala. Neskôr som to ale pochopila...“, začína trocha tajomne Miriam.

Viac z muža než zo ženy

Miriam ako slobodná mladá žena, ktorá miluje sex, vystriedala podľa svojich slov, pomerne dosť sexuálnych partnerov. Čo jej aj dlhú dobu vyhovovalo. Ako sama uvádza: „Neriešila som otázku promiskuity, a neriešili ju ani moje priateľky, z ktorých väčšina bola zadaná. Niekedy som práveže mala pocit, že rozprávaním o mojich sexuálnych vášnivých avantúrkach si predstavujú sami seba v takýchto situáciách. Keďže väčšina mala doma stále to isté, čo som neodsudzovala, ja som však asi vždy bola z iného cesta a tak trochu je asi vo mne viac z muža ako ženy, po tejto stránke.“

Čítajte tiež: Sex s novým objavom som odkladala niekoľko týždňov: No pre tento dôvod by som to už dnes nikdy viac nezopakovala

Skutočná trieda, ale to ego

Miriamin posledný sexuálny partner, Richard, bol v posteli naozaj trieda. Vedel ju nahovoriť aj na také veci, o ktorých si myslela, že sú aj na ňu priveľa. „Tak som experimentovala ešte viac než dovtedy. Čím dlhšie som však s ním bola, tým viac som si začala všímať aj iné aspekty sexu. Napríklad jeho neskutočne vysoké ego, jeho nemiestne komentáre k mojej osobe priamo počas sexu, jeho totálnu necitlivosť a ďalšie. Vrchol drzosti bol, keď povedal, aby som schudla, lebo vraj zo zadu nemám taký sexi zadok, a mala by som si uvedomiť, že spávam s extra triedou“, hovorí Miriam a musíme podotknúť, že zadok má neskutočne dobrý.

Neskúsený zajačik od vedľa prekvapil

Tak sa Miriam rozhodla skoncovať s touto extra triedou a začala si s neskúseným mladým susedom, ešte študentom. „Neverila by som, ale s ním ma to bavilo ešte oveľa viac. Ten chalan ma doslova hltal očami. Bol vďačný ako nikto a keď som mu to prvýkrát urobila ústami, bol celkom hotový. Postupne som ho zasväcovala do tajov rozkoš, bavila sa, a pritom spoznávala aj iné stránky sexu, ako napríklad istý druh spojenia. Zrazu som si uvedomila, že si vychutnávam tú opatrnosť a jemnosť, s ktorou sa hral s mojím telom. Dokonca sa postupne osmelil a začal ma v posteli prekvapovať spôsobom, akým žiadny iný alfa samec pred ním, a už vôbec nie Richard. Hm, kto by to bol povedal...“ dodáva s úsmevom na perách Miriam.

Neprehliadnite: Erotické poviedky: Po rokoch som sa vyspala s mojím bývalým, tieto slová som však po sexe od neho nečakala?!