Presunúť na hlavný obsah

Pri snahe schudnúť zaraďte do jedálnička tieto 3 vysoko kalorické jedlá: Váha pôjde zaručene dole!

Chudnutie a diéty

Kalórií obsiahnutých v týchto jedlách sa obávať nemusíte, práve naopak.

Aj keď je kontrolovanie kalórií podstatnou vecou pri každej diéte, tieto jedlá vašej postave neublížia. Chudnutie vám naopak v mnohom uľahčia.

Prečítajte si: Chcete sa ráno zobudiť o 1 kilo ľahšia? Stačí, ak vypijete tento nápoj hodinu pred spaním

Mandľové maslo

Ak siahnete po čistom orechovom masle bez pridaného cukru, či iných olejov, neublíži vám. Hoci jedna lyžica obsahuje takmer 200 kalórií, na vašej postave sa to neodrazí. Mandle patria ku zdravým potravinám a nasýtia vás na dlhší čas. Sú perfektným zdrojom vlákniny, magnézia, vitamínu E, proteínu a zdravých tukov.

Avokádo

Avokádo je milovaná aj nenávidená potravina pre svoj vysoký obsah kalórií. Hoci spolu s ním skonzumujete okolo 300 kalórií, nezabudnite na to, že s avokádom príjmate aj vlákninu, vitamíny a zdravý tuk pre vaše telo. Ak ste hladná, táto potravina vás zasýti a nie, nepriberiete.

Inšpirujte sa: Rok som jedla len nízkotučné výrobky: Moja váha stále stúpala, až kým som nezmenila TOTO a schudla 5 kíl!

Tmavá čokoláda

Ak milujete čokoládu, prekvapíme vás jej pozitívnym účinkom. Tmavá čokoláda vám zdvihne náladu, pomôže so zníženým vysokého tlaku a rovnako "odkontroluje" hladinu krvného cukru. Ak ju zjete celú, skonzumujete tak 530 kalórií, ale ak si dáte len malý kúsok tých 50 kalórií vám neublíži.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe