Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Manžel ma prekvapil netradičným darčekom. Vďaka tejto veci nabral náš sex iný rozmer

Erotické poviedky

Môj manžel vždy vedel, ako ma potešiť a zároveň tým potešil aj samého seba. Takýto darček som však vôbec nečakala.

Nebola to žiadna sexuálna pomôcka, žiadna spodná bielizeň. Môj manžel bol konečne kreatívnejší.

Prečítajte si tiež: Pred svadbou som sa nespýtala svojho muža jednu zásadnú otázku: Dnes sa kvôli tomu rozvádzame...

Milujem knihy a hoci môj manžel ku knihám, či celkovo k umeniu nikdy vzťah nemal, vie, že ja si bez dobrej knihy neviem predstaviť svoj voľný deň. To, čo spravil ma preto príjemne šokovalo. Keďže nechcel čakať až do Vianoc, obdaroval ma ešte pred sviatkami. 

Toto mi daroval

Voľný čas sme obaja trávili občas po svojom, ale zopárkrát sa stalo, že nešiel na futbal a namiesto toho sa mi chcel celý večer venovať. Ja som však bola vďačná za hodinku samoty, bez detí, v mojej malej súkromnej knižnici. Nevyčítal mi to, ale vedela som, že ho to mrzí. Jeden večer prišiel s darom, ktorý bol vkusne previazaný červenou mašľou. Pod darčekovým papierom sa skrývala kniha, ktorú som nepoznala. Vzal ma za ruku do spálne a povedal, aby som ju náhodne otvorila. Milujem hry a preto som ho poslúchla. Chcel aby som čítala to, čo bolo na danej strane napísané a zároveň to celé názorne predviedla.

Čítajte aj: Sexuálna slovná zásoba, ktorú by ste mali ovládať: Po takom "peggingu" túži len máloktorý muž...

V tom momente som si uvedomila, že ide o sexuálnu poviedku, ktorá však bola napísaná neuveriteľne zmyselným spôsobom. Vzrušovalo ma to a jeho dvojnásobne. Robili sme presne to, čo bolo na strane, ktorú som otvorila. Bolo to sexi, zvrátené a napriek tomu dokonalé. Od toho večera som spájala príjemné s užitočným. Takmer každý večer sme si našli čas na spoločnú "rozprávku na dobrú noc." Ešte šťastie, že má kniha viac ako 200 strán.