Presunúť na hlavný obsah

Neuveríte, komu patrí telo Julie Roberts na fotografii z Pretty Woman: Toto je skutočná majiteľka sexi postavy

Zahraničné celebrity

Hoci je herečka Julia Roberts krásna žena, tvorcovia filmu Pretty Woman sa napriek tomu rozhodli, že jej telo nahradí iná modelka.

Film Pretty Woman sa stal vďaka skvelým hercom a ich výkonom legendou medzi staršími filmami. Existuje však zopár faktov, ktoré ste zrejme o filme nevedeli.

Mohlo by vás zaujímať: Ani Julia Roberts nie je dokonalá: Tento zoštíhľujúci zázrak jej vyhladzuje hrboľaté bruško

Spomínate si na obľúbený plagát z filmu Pretty Woman? Jedným z faktov je to, že dokonalé telo herečky Julie Roberts nahradili tvorcovia filmu telom inej modelky. Je priam neuveriteľné, že im na to nestačila jej vlastná štíhla postava a náhradnou postavou sa stala známa doublerka Shelley Michelle.

Herečka a doublerka Shelley Michelle bola dlhé roky známa svojou dokonalou postavou a dlhými nohami a práve preto sa jej telo ocitlo v niekoľkých filmoch. O Shelley je známe aj to, že za dokonale štíhlymi nohami stojí viac ako 18 rokov driny na tanečnom parkete a na hodinách tanca.

Prečítajte si: Kto robí po novom spoločnosť opustenému Bradovi Pittovi? Túto ženu by ste si s ním zrejme nespojili

Tento fakt je dôkazom toho, že nikto z nás nie je dokonalý a aj herečkám občas musia napomôcť tým, že ich nahradia, alebo mierne dotvoria. Napriek tomu táto skutočnosť filmu neublížila a aj po rokoch sa radí medzi obľúbené a legendárne.

Máte radi film Pretty Woman?

spolu hlasovalo 1130 ľudí

áno
987
nie
143

- Najčítanejšie -