Presunúť na hlavný obsah

Najštíhlejšie Slovenky: Miriam Kalisová má napriek pečeniu super postavu, Alena Pallová je vyššia ako ste mysleli

Slovenské celebrity

Nie sú síce modelkami, no pokojne by mohli. Tieto úspešné ženy sa za svoju postavu naozaj nemusia hanbiť.

Úspešná a krásna lekárka

Doktorka v oblasti estetickej medicíny Alena Pallová patrí medzi jednu z najznámejších Sloveniek vôbec. Jej postava je absolútne bezchybná a so svojou výškou by sa naozaj mohla prechádzať na predvádzacom móle.  Pre ňu je však prvoradá jej práca. Skrášľovanie vzhľadu jej klientov ju totiž robí naozaj šťastnou. No aby ste si nemysleli, pravidelne maká vo fitku.

Prečítajte si: Tieto známe krásky svojimi sexi fotografiami prekvapili za posledné obdobie najviac: Viete, ako sa udržiavajú vo forme?

 

Krasne sviatky priatelia

Fotka uverejnená používateľom Dr. Pallova Alena

Miriam miluje pečenie,  na postave to však nevidieť

Aj keď sa táto známa moderátorka pýši svojou novou kuchárskou knižkou plnou chutných a lákavých dôbrot od výmyslu sveta, ona sama má priam dokonalú postavu. Nielenže nevidieť, že rada ochutnáva a pečie, jej telo nepoznačil ani pôrod. Stále je rovnako krásna a po narodení dcérky Miušky doslova žiari.

Mohlo by vás zaujímať: Erike Judínyovej a Števovi Skrúcanému to takto pristane: Na začiatku im nedávali šancu, dnes tvoria pár viac ako 4 roky

Z malej hviezdičky kráska na pohľadanie

Mladá a úspešná speváčka Monika Bagárová začala v talentovej šou ako neznáme dievčatko, už dávno však dospela a stala sa z nej neuveriteľne krásna žena. Štíhle nohy, tmavšia pokožka a mlado pôsobiaca tvárička.  Monika má jednoznačné predpoklady stať sa úspešnou nielen ako speváčka ale i modelka, čo potvrdzuje aj niekoľko fotení, ktoré doposiaľ absolvovala.

 

#dayoff #friday #MB 

Fotka uverejnená používateľom Monika Bagárová (@bagarovamonika),

Jej krása učarila mnohým

Jedna z najkrajších slovenských moderátoriek Simona Skoncová by pokojne mohla toto povolanie zavesiť na klinec a venovať sa len modelingu. Jej postava je totiž ukážková a už niekoľko rokov sa Soňa udržuje v dokonalej kondícii.  Jej dlhé čierne vlasy v kombinácii so štíhlou postavou sú práve tým, čo ju charakterizuje a reprezentuje vo svete šoubiznisu už od pätnástich rokov.

Inšpirujte sa: Známe slovenské páry v spoločnosti: Vždy pôvabná Monika Hilmerová či elegantný Vilo Rozboril s partnerkou

 

Hola Barcelona #barcelona #spain #traveling #amazing #hotel #elpalace #sonaskoncova #readyforadventure

Fotka uverejnená používateľom SONA SKONCOVA (@sonaskoncova),

Speváčka s nielen dokonalým hlasom

Mária Čírová patrí medzi úspešné slovenské umelkyne. Ak sa však niekde objaví, je to práve jej dokonalá postava, ktorá sa stáva zdrojom pozornosti. Niekoľko známych lifestylových časopisov sa pre nu rozhodlo pri fotení titulnej strany, a to hlavne vďaka jej plným perám, prirodzene krásnym vlasom a drobnej postave.

 

#forumpoprad #koncert #ĎAKUJEME #style #makeup #hair by @barborayurkovic @lindasdreambijoux #singer #pianist #musician

Fotka uverejnená používateľom Maria Čírová (@mariacirova),

Prísny pohľad, ktorému však nechýba ženskosť

Jednou z známych a úspešných žien, ktoré sa možu pýšiť ukážkovým telom je aj Zlatica Puškárová. Už niekoľko rokov nás sprevádza hlavnými správami a politikou, na jej postavu však akoby čas nemal vplyv. Aj po narodení malého Lea je stále rovnako krásne štíhla a svoj život si užíva plnými dúškami.

 

#morská vôňa veľa smiechu#skore leto#piesok#navrat domov homesweethome

Fotka uverejnená používateľom @zlaticapuskarova,

Ktorá krásna Slovenka sa vám páči najviac?

spolu hlasovalo 826 ľudí

 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus