Presunúť na hlavný obsah

Erotické poviedky: Na manželovu neveru som reagovala tak, že som začala súperiť s jeho milenkou

Sex a vzťahy

Manželova milenka vo mne paradoxne prebudila ženu, o ktorej som nemala ani tušenie, že sa vo mne skrýva. Niekedy vám nevera naozaj dokáže zachrániť manželstvo.

O nevere svojho manžela Milana vedela Mária (30) už dlho. „Muž sa môže snažiť zahladzovať stopy ako len vie, ale žena takéto veci jednoducho vždy vycíti. Ktovie, možno máme na neveru svojich partnerov naozaj šiesty zmysel“, konštatuje. Hoci väčšina žien, ktorá sa dozvie o tom, že ju partner podvádza, ho priamo konfrontuje, Mária bola opačný prípad. Patrila vždy k ženám, ktoré boli skôr pragmaticky než  citovo založené. Alebo lepšie povedané, dokázala si zachovať chladnú hlavu aj v situáciách, ktoré boli vypäté. Zistenie manželovej nevery bola určite jedna z nich. Aj jej reakcia bola viac pragmatická, avšak pre veľa žien možno až nepochopiteľná...

Mohlo by vás zaujímať: Postrach v každom vzťahu: Prečo berieme neveru na ľahšiu váhu, keď sme už sami boli niekedy neverní?

„Vedela som dve veci... Že rozvod neprichádza v úvahu, a to, že ak o neho nechcem prísť, mala by som z hry vyradiť jeho milenku. Tak som sa rozhodla hrať rovnakými zbraňami ako moja sokyňa. Zašla do toho najexluzívnejšieho obchodu so spodnou bielizňou v meste, navarila neskutočne lahodnú večeru, vyzbrojila sa odvahou a erotickou náladou, ktorú som sa snažila vniesť aj do celého domu. Keď manžel prišiel domov, bol prekvapený, ale v jeho pohľade som videla aj akúsi zvedavosť. To ma posilnilo v mojom rozhodnutí“, prekvapuje Mária svojou taktikou a odvahou.

Potom, čo sa spolu navečerali pri svetle sviečok, zaviedla manžela do kúpeľne, kde ho už čakal horúci kúpeľ a masáž. Potom ho prinútila ľahnúť si na posteľ a zviazala mu ruky aj nohy. „Pustila som erotickú hudbu a začala som tancovať a postupne zo seba zhadzovať všetko, až kým som nezostala len na vysokých podpätkoch. Bol to zvláštny pocit, keďže som niečo také urobila prvýkrát, ale Milanova okamžitá erekcia mi len potvrdila, že sa to uberá správnym smerom.  Potom som mu zakryla oči a od jeho tváre sa prepracovala až k jeho mužstvu. Musím sa priznať, že som si to užívala aj ja“, zdôveruje sa ďalej.

Čítajte tiež: Našla som svojho priateľa s milenkou: Takto "sexi" som sa im obom nakoniec pomstila

Po nejakom čase, ktorý sa snažila Mária vyplňovať rôznymi erotickými hrami, zistila, že sa svojej milenky aj tak nevzdal. Takže sa rozhodla pre dosť radikálny krok. „Povedala som si, radšej v trojici, než bez neho. Tak som mu priznala, že o nej viem, a že chcem, aby sme si to rozdali v trojke. Mali ste vidieť jeho tvár. No keď usúdil, že to myslím vážne, nasledujúci večer sme sa stretli v našom dome. Nebola som dokonca ani nervózna. Keď došlo na samotnú vec, bola som ako v tranze. Zistila som, že ja si to jednoducho užívam ako nikdy predtým žiadny sex. Odvtedy sa tieto naše stretnutia opakujú pomerne často. No skvele nám to s manželom funguje aj bez nej. Dokonca som zistila, že mimo našej trojky ich dvojka už neexistuje. Hoci som niečo musela prežuť, nestratila som manžela, a k tomu všetkému som obohatila náš sexuálny život. Za to mi to stálo“, uzatvára svoj naozaj nezvyčajný príbeh Mária.

Neprehliadnite: Mala som otca, ktorý dlhé roky podvádzal moju mamu: Takto to nakoniec zmenilo moje vlastné manželstvo