Presunúť na hlavný obsah

George Clooney a jeho pôvabná Amal: Toto sú dôvody, pre ktoré jej to so starším mužom tak dobre klape

Zahraničné celebrity

George a Amal Clooneyovci tvoria aj napriek šestnásťročnému vekovému rozdielu manželský pár už nejaký ten rôčik, pričom o harmónii a súhre v ich vzťahu niet pochýb. V čom však spočíva tajomstvo ich úspechu?

Šťastne zamilovaný hollywoodsky párik si svoje áno povedal pred dvoma rokmi a je vidno, že im to naozaj klape. Päťdesiatštyri ročný George si na svoju o šestnásť rokov mladšiu právničku Amal počkal síce o niečo dlhšie, ich vzťahu však vekový rozdiel prekvapivo prospieva.

Mohlo by vás zaujímať: Amal Clooney a jej looky inšpirované samotnou Jackie Kennedy. Náhoda?

Rozdielne kariéry dodávajú vzťahu šťavu

Amal sa ako advokátka venuje vážnym témam v súvislosti s trestným stíhaním lídrov Islamského štátu, zatiaľ čo George je plne zamestnaný filmový producent a herec. Ich odlišné kariérne ciele sú však tým, čo ich vzťahu dodáva patričnú iskru a zaujímavosť. Súkromný a pracovný život striktne oddelujú a navzájom sa snažia inšpirovať, čoho dôkazom je i Georgeova aktivistická činnosť v oblasti ľudských práv.

Prečítajte si: Nádherná Amal Alamuddin sa vzdala kvôli Clooneymu závislosti: Dnes sú už obaja bez jedinej chybičky!

Stabilita prichádza vekom

George ako vyzretý, stabilný muž vo svojich rokoch je presne tým, čo krásna advokátka Amal popri svojej zložitej práci potrebuje. Tento mužský sexsymbol svoju manželku a jej pracovné zanietenie stopercentne podporuje a je pre ňu oporou vždy, keď je to potrebné. Za to, že dokáže byť svojej vyťaženej manželke neustále k dispozícii vďačí hlavne svojim životným skúsenostiam a vyzretému pohľadu na vec.

Sťahovanie nie je problém

Aj napriek vysokému pracovnému vyťaženiu sa dvojica snaží tráviť čo najviac času spoločne. Keďže sa však Amal väčšinu času zdržiava v Londýne, veci sa pre dvojicu mierne skomplikovali. Avšak George ako správny manžel neváhal a pustil sa do renovácie svojej nehnuteľnosti v tejto okúzlujúcej európskej metropole, len aby mohol byť svojej manželke nablízku. Tak sa správa naozaj len muž, ktorý vie, čo chce.

Inšpirujte sa: Žena, ktorá zamiešala karty medzi celebritami: Ako to robí, že jej celý svet leží pri nohách?

Vedia i oddychovať

Popri práci si však pár nájde čas i na spoločne strávené okamihy plné relaxu i zábavy.  Svoje voľné chvíle si i toto leto úžívali vo vile na severe Talianska. Spoločne si dopriali chutné obedy v špičkových reštauráciách či dlhé nezabudnuteľné večeri s priteľmi a známymi. Vidno, že George si svoju mladučkú manželku chová naozaj ako v bavlnke a Amal sa nemá načo sťažovať.

Nie viac ako týždeň jeden bez druhého

Cloonyovcom zrejme naozaj záleží na tom, aby ich manželstvo fungovalo. Snažia sa preto predísť dlhdobému odlúčeniu či už kvôli pracovným alebo iným povinnostiam. A keďže Amal predsa len musí cestovať viac, a to aj mimo Spojených štátov, je to práve George, ktorý sa svojej krásnej manželke prispôsobuje a často cestuje po jej boku. Zjavne s tým však tento fešák v najlepších rokoch nemá žiadny problém a vekom prišiel na to, že niekedy treba pre dobro vzťahu obetovať i vlastný komfort. Amal je naozaj čo závidieť, čo poviete?

Páčia sa vám Amal a George Clooney ako pár?

spolu hlasovalo 466 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe