Presunúť na hlavný obsah

Viete, kto mal na začiatku stvárniť hlavných hercov filmu Hriešny tanec? Tieto dve mená vás zrejme prekvapia

Zábava

Hriešny tanec je jedným z najobľúbenejších filmov. Vášeň, romantika a tanec sa spojili práve v tomto filme do dokonalého celku.

Film Hriešny tanec nie je iba o láske, ale aj o premene mladého dievčaťa na zrelú, sebavedomú ženu. Svojim zaujímavým dejom oslovil nejedného diváka.

Prečítajte si aj: Najsexi ženy sveta zachytené v civile: Spoznali by ste ich i bez mejkapu a krásnych rób?

Dnes si vieme len ťažko predstaviť, že hlavných hercov legendárneho filmu Hriešny tanec by stvárnil pred 30 rokmi niekto iný ako herečka Jennifer Grey (Baby) a jej filmový partner Patrick Swayze (Johnny).

Napriek tomu mali túto rolu obsadiť úplne iní herci. Rolu sexi Johnnyho mal stvárniť Billy Zane a po jeho boku mala zažiariť ako krásna Baby herečka Sarah Jessica Parker.

Všetko sa však ešte pred nakrúcaním zmenilo, keďže režisér nebol spokojný s tanečným výkonom, ktorý opakovane predviedla herečka Sarah Jessica Parker. Hoci Billy Zane svojim tancom prekvapil, s filmovou partnerkou Jennifer Grey na parkete jednoducho nepresvedčil. Práve tieto dva dôvody stáli za výberom iných hercov, ktorí nás dokážu svojou filmovou love story dostať až dodnes.

Mohlo by vás zaujímať: Prekvapí vás, čo robili herci zo seriálu Priatelia pred každým natáčaním: Intímny nápad mal na svedomí Ross

Viete si predstaviť, že by pôvodných hercov filmu Hriešny tanec nahradila iná dvojica?

spolu hlasovalo 470 ľudí

áno
23
nie
447

- Najčítanejšie -