Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Sexi fitneska Olívia Pohánková prezradila tri cviky, pomocou ktorých si vybudujete perfektný zadok

Fitness

Olívia Pohánková sa len nedávno stala víťazkou súťaže Arnold Classic. Poradí vám, čo všetko stojí za jej sexi pozadím.

Fitneska Olívia Pohánková na svojej postave už roky poctivo pracuje. Aj vďaka tomu sa jej len nedávno podarilo zvíťaziť a dostať ocenenie priamo z rúk Arnolda Schwarzeneggera.

FEMINITY TV: Celý rozhovor s fitneskou Olíviou Pohánkovou, ukážka cvikov a rady ohľadom stravovania sa 

Mohlo by vás zaujímať: Kedysi mala pár kíl navyše, dnes má takéto sexi pozadie: Pomohlo jej vylúčiť z jedálnička jeden druh jedla

Olívia nám nedávno v rozhovore prezradila a ukázala cviky na pevné pozadie, na ktoré ani ona sama nedá dopustiť. "Pre mňa je určite najlepším cvikom drep, potom by som pokračovala s výpadom a izolovaným zákopom jednou nohou."

Drep

Pri vykonávaní tohto cviku musia špičky smerovať von a kolená by nemali počas drepu presahovať špičky nôh. Dajte si pozor aj na prílišné predkláňanie sa. Najlepšie je zopakovať cvik 15-krát v troch sériach. 

Výpady

Jedna noha ide počas výpadu za druhú s tým, že koleno pri sklone vytvára 90-stupňový uhol. Výpady môžete obmieňať a je len na vás či zvolíte výpad dopredu, alebo dozadu. Myslite len na počet opakovaní (15 až 20-krát v troch sériach) a vykonávajte cvik najskôr ľavou nohou a potom pravou.

Zakopávanie

Kľaknite si na kolená, dajte sa na všetky štyri a počas zakopávania udržujte rovnú chrbticu. Pomaly dvíhajte nohu s tým, že zviera 90-stupňový uhol a počas dvíhania ide mierne do boku.

Inšpirujte sa: Takto to vyzerá, keď zhodíte 13 kíl: Mamičke zo Slovenska sa to za dva mesiace vďaka tomuto nakoniec podarilo

Ako často cvičiť?

"Pokiaľ chce človek nadobudnúť objem a tvary, tak by som mu odporučila cvičiť konkrétnu partiu tela dvakrát týždenne. Ak chce naopak schudnúť a troška sa spevniť, tak kľudne aj viackrát."

Olívia nám tiež prezradila, že výsledky na pozadí sú individuálne. "Záleží to na tom, akú má človek genetiku, ako sa snaží a čo do toho dá. Vždy vravím, že koľko do toho dá, toľko sa mu vráti späť." Samozrejme, že netreba zabúdať ani na to, že to nie je len o cvičení, ale aj o správnej strave.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe