Presunúť na hlavný obsah

Viete, ktorý slávny herec má za dcéru túto extravagantnú rebelku? Vyrástla z nej diva s jedinečným štýlom

Zahraničné celebrity

Deti amerických hercov sú mnohokrát presnými kópiami ich slávnych rodičov, Inak tomu nie je ani v tomto prípade! Mladá talentovaná rebelka akoby z oka vypadla jej slávnejšiemu otcovi. Tušíte, o kom je reč?

Touto veľkou slečnou sa môže pochváliť americký herec Will Smith, ktorý je známy z mnohých filmových projektov. Holywoodsky lámač ženských sŕdc má už dve takmer dospelé deti. Jednou z nich je aj Wilow Smith, ktorá ide v jeho šľapajách.

Mohlo by vás zaujímať: Budete prekvapení, keď zistíte, čomu sa venuje dcéra Julie Roberts: Malá Hazel nie je taká "krehká bábika" ako vyzerá

Vychádzajúca hviezda

17 ročná diva veľmi rýchlo pochopila, že svoj talent a úspech slávnych rodičov treba využiť vo svoj prospech. Už pred pár rokmi stihla preraziť s vlastným albumom, ktorý si vyslúžil aj pochvalu od kritikov. Wilow je vychádzajúcou hviezdou na popovej scéne a jej rodičia sú na ňu nesmierne pyšní. 

Talent zdedila po otcovi

Okrem spevu sa profesionálne venuje tancu a herectvu. Herecké gény zrejme zdedila po svojom slávnom otcovi, ktorý ju v kariére podporuje. Mladá herečka si stihla zahrať už vo viacerých filmoch, kde dostala vedľajšiu úlohu. Wilow sa však nikam neponáhľa a verí, že jej filmová rola ešte len príde. 

Štýlová rebelka

Talentovaná dcéra známeho herca je známa aj svojím nezameniteľným štýlom. Extravagantné kúsky a netradičný look jej pomáhajú vyjadriť jej vlastný imidž a pohľad na svet. Aj keď by sa mohlo zdať, že si žije rebelským životom, opak je pravdou. Napriek uletenému vzhľadu má Wilow veľmi prísnu výchovu. 

Prísna výchova

Jej otec je zástancom správnej výchovy a u svojich detí neakceptuje zlé známky v škole či neprimerané správanie. Keďže sa jeho deti odmalička pohybujú medzi celebritami a paparazzmi, Will sa ich snaží ustrážiť od nátlakov spoločnosti.

Prečítajte si aj: Slávne filmové dvojice, ktoré sa do seba zaľúbili aj v reálnom živote: Niektoré z nich poznáte, iné vás prekvapia!

Našliapnutá kariéra

Napriek talentu, ktorý by ju už v mladom veku uživil sa nesmela vzdať školských povinností či povinných krúžkov. Dcéra slávneho herca je v súkromí poslušnou žiačkou a pred svetom hviezdnou divou. Netradičná krása je už teraz zreteľná a ktovie čo z mladej Wilow ešte vyrastie.