Presunúť na hlavný obsah

Kvôli tomuto si muž so ženou nič nezačne: To, že ste single, má na svedomí jedna vaša vlastnosť!

Partnerské vzťahy

Ak ste už dlhšie bez partnera, je na čase sa zamyslieť, či nepatríte k ženám s touto vlastnosťou. Muži sú na ňu priam alergickí.

Môžete byť akokoľvek krásna a dokonalá, ale vďaka jednej veci sa pre mužov stanete neatraktívnou. Viete, čo vám a vašim vzťahom ubližuje?

Prečítajte si: Podľa TOHTO zistíte, či s vami muž ráta ako s budúcou manželkou alebo ste pre neho len nezáväzná partnerka

Lucia bola na prvý pohľad skutočne krásna a hlavne sexi žena. V jej okolí sa nenašiel muž, ktorému by svojim vzhľadom aspoň nachvíľu nepomotala hlavu. Práve preto bolo len ťažké uveriť tomu, že je opäť sama. Za posledné obdobie sa v jej spoločnosti vystriedalo niekoľko mužov, ale iba na krátke obdobie. Hoci to tak na prvý pohľad nevyzeralo, trápilo ju to, až kým jej jedného dňa jej posledný objav nepovedal krutú pravdu rovno do očí.

V tomto robila chybu

Tak, ako mnohé iné ženy sa aj ona sama spoliehala, že pokiaľ bude milujúcou a hlavne starostlivou partnerkou, má vyhraté. To všetko robila a napriek tomu to nestačilo. Samozrejme, že to pri poslednom objave nevydržala a na dôvod sa otvorene spýtala. Toto jej povedal: "Uznávam, že si príťažlivá ženská, že si pre mňa robila prvé a posledné, ale popravde bola si mi tak oddaná, že ma to prestalo baviť. To, ako si sa na mňa už po krátkom čase naviazala ma dusilo a prišlo mi to celé asexuálne. Mať pravidelný sex a krásnu partnerku je fajn, ale z dlhodobého hľadiska je tá tvoja naviazanosť a nesamostatnosť príliš."

Mohlo by vás zaujímať: Tieto tri rady by ste mali dať svojej dcére predtým, ako sa zamiluje: Moja dcéra o nich nevedela, a takto dopadla

Nebola jedinou ženou, ktorá si príchodom nového muža pomenila priority a stredobodom všetkého sa stal práve "pán dokonalý." Hoci boli jeho slová tvrdé, konečne zistila v čom robila chybu. Niekedy stačí ubrať z plynu a nezabudnúť na svoju vlastnú identitu. Byť zamilovaná nemusí okamžite znamenať - byť na partnerovi závislá.

- Najčítanejšie -