Bývalému mužovi som zatajila dieťa: Vychovávam ho sama, no jedna vec mi stále na mojom synovi nesedí

S manželom sme sa do manželstva hrnuli hlava nehlava. Boli sme mladí a neskutočne zamilovaní. Začína svoje rozprávanie Daniela.

Bývalému mužovi som zatajila dieťa: Vychovávam ho sama, no jedna vec mi stále na mojom synovi nesedí

Bývalému mužovi som zatajila dieťa: Vychovávam ho sama, no jedna vec mi stále na mojom synovi nesedí

Zdroj: Profimedia

Všetko sa začalo priam rozprávkovo

Prvé roky boli absolútne úžasné, Martin bol ku mne neuveriteľne pozorný, priam ma obletoval. Okrem iného sme si absolútne vo všetkom rozumeli. Chceli sme cestovať, spoznávať nové veci a objavovať spolu svet. Nič nás nemohlo zastaviť. Aspoň sme mali taký pocit. Prvé mesiace sme si neuveriteľne užívali. Precestovali sme celú Európu, zažili sme neuveriteľné veci a občas som mala pocit, že by som si bez Martina nikdy neporadila. Naozaj by som neverila, že nás niečo dokáže rozdeliť, tvrdí Daniela so smútkom.

Prečítajte si: Požiadal ma o ruku, no pár dní pred svadbou to z ničoho nič odvolal. Tento dôvod som nečakala ani v najhoršom sne

Realita však bola iná. Časom nám došli finančné prostriedky a museli sme sa aspoň na istý čas vrátiť domov. Brali sme to však len ako dočasnú situáciu, pokiaľ si nenašetríme toľko, aby sme natrvalo odišli do Kanady, kde mal Martin priateľov a rodinu a ostali tam žiť. Ako sa však ukázalo, Martina pobyt na Slovensku nudil a debtal oveľa viac ako si dokázal pripustiť a ako som ja dokázala tolerovať.

Prišla skutočná realita

Život po mojom boku ho prestal baviť. Neustále dobrodružstvo a nadšenie z objavovania nových krajín a kútov sveta nahradil zábavou s kolegyňami a vzrušenie hľadal medzi nohami cudzích žien. Keď som však na to prišla, bolo už neskoro. Tehotenský test mi ráno ukázal dve čiarky a ja som vedela, že si budem musieť poradiť sama, žiadna Kanada ani žiaden Martin do života mňa a môjho dieťata nebudú patriť.

Inšpirujte sa: Spomienky a minulosť môžu niekedy zničiť veľa: S bývalým partnerom som to prestrelila

Manžela som opustila ešte predtým než stihol zistiť, že s ním čakám dieťa. Rozvod prebehol v tichosti, ja som ostala  žiť v našej spoločnej domácnosti a Martin, ako som očakávala, odišiel s jednou zo svojich mileniek žiť do Kanady. Nebolo to ľahké, no postupom času som sa opäť naučila byť šťastná a moj syn Adam bol dôvodom, pre ktorý sa mi oplatilo začať odznovu. úprimne rozpráva Daniela.

Čo ak to vie?

Správanie jej syna je však v poslednom čase viac než len podozrivé. Daniela si niektoré veci naozaj nedokáže vysvetliť.

Dnes má Adam už 18 rokov, no svojho otca nepozná. Aspoň som si to doteraz myslela, avšak už niekoľko mesiacov som na pochybách. Nejde len o to, že čím je starší, tým viac sa na neho podobá, zbožňuje varenie rovnako ako Martin kedysi a ak si niečo zaumieni nepozná prekážky.  Nie, je v tom niečo viac. Minulé leto si len tak vzal ruksak a odišiel cestovať po Európe len s partiou kamáratov, no pred týždňom ma úplne zaskočil. Vraj sa chce ísť pozrieť do Kanady. Chce vedieť, ako tam ľudia žijú, čo ich napĺňa a vraj ho tam ťahá nejaká vnútorná sila. Vraj, či odtiaľ nemáme nejakých príbuzných. Zostala som zarazená.

Mohol by Adam poznať svojho otca? Nie je to predsa možné, alebo áno?

Veríte, že telepatia skutočne funguje?

Áno
744
Nie
98
Hlasovalo: 842

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba