Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky, ktoré obľubujú tradičné slovenské motívy: Prvky folklóru využili aj na bežné outfity!

Slovenské celebrity

Móda sa každým rokom vracia a to, čo sa nosilo niekedy, s obľubou vyťahujeme opäť zo skrine. Jednými z najkrajších zachovalých pamiatok sú práve slovenské motívy, ktoré si našli svoje miesto aj v dnešnej móde.

Známe Slovenky vedia, že na tradície netreba zabúdať, a preto sa rozhodli oživiť svoj šatník o pár kúskov so slovenskými motívmi. Pozrite si štýl známych osobností, ktoré ukázali, ako zakomponovať prvky folklóru do bežných outfitov.

Prečítajte si aj: Modrá blúzka bude nasledujúce dni v kurze: Takto jednoducho ju zvládnete skombinovať s ostatnými vecami

Veronika Husárová

Bývalá misska Veronika Husárová sa predviedla v týchto tmavomodrých šatách z dielne slovenskej návrhárky Jany Gavalcovej. Slovenské motívy Veronike nesmierne pristali a dotvárali správny efekt  tradičného looku.

Tamara Heribanová

Slovenská spisovateľka je známou milovníčkou folklórnych motívov. Tamara sa pravidelne ukazuje v spoločnosti v štýlových outfitoch, ktoré zahŕňajú prvky inšpirované slovenskými krojmi. Bielu blúzku s modrými vyšívanými motívmi si obliekla na tlačovku kozmetickej značky, ktorej bola tvárou.

Veronika Ostrihoňová

Pôvabná moderátorka si obliekla volánové šaty inšpirované slovenskou tradíciou. Čierne šaty s folklórnymi prvkami jej veľmi pristali a Veronika dokázala, že takýto outfit si môžete obliecť aj na denné nosenie či večeru s priateľom.

Martina Grešová

Bývalá misska Martina Grešová zabodovala svojím outfitom na chladnejšie dni. Zimná bunda s vyšívanými kvietkami je krásnym tradičným kúskom. Trendy folkórne prvky použité na zimnom kúsku vás celú zaručene rozžiaria.

Anna Amenová

Ďalšia s krások, ktorá sa nechala zlákať na šaty inšpirované slovenským krojom. Kúsok z dielne slovenskej návrhárky Jany Gavalcovej jednoznačne zaujal a potešil fanúšikov tradičného štýlu.

Mohlo by vás zaujímať: Úspešná Slovenka Martina Grešová: Neuveríte, koho sa jej podarilo stretnúť vďaka svojej vášni k móde

Katarína Saganová

Manželka nášho najúspešnejšieho športovca Petra Sagana stavila na slovenskú tradíciu. Biele šaty tvorené tradičnými motívmi si okamžite získali úspech okolia  a Katke to veľmi svedčalo.

Celeste Buckingham

Mladá speváčka sa prednedávnom zúčastnila Bratislavského bálu, kde všetkých prekvapila svojím výberom šiat. Pôvabná Celeste zvolila biele šaty s tradičným folklórnym nádychom a k nim doladila aj kvetovanú čelenku, ktorá sa hodila k celkovému outfitu.

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus