Presunúť na hlavný obsah

Pozrite sa na to, čo momentálne zamestnáva sympatickú moderátorku Miriam Šmahel Kalisovú: Tá žena sa nikdy nenudí

Slovenské celebrity

Miriam Šmahel Kalisová si našla dve nové a skutočne zaujímavé aktivity. Tomuto sa aktuálne vo svojom voľnom čase venuje.

Miriam je aktívna žena, matka a moderátorka. Medzi jej vášne doteraz patrilo hlavne pečenie, či varenie a jej malá dcérka Mia. Nedávno sa však začala venovať dvom novým aktivitám.

Čítajte aj: Talentovaná speváčka Emma Drobná vďačí za svoju krásu tejto žene: Pozrite si ich najkrajšie momenty

Moderátorka sa začala venovať gymnastike, konkrétne akrobatickým kúskom vo vzduchu. Na tento druh cvičenia potrebujete pravdepodobne poriadnu dávku odvahy a ohybnosť. Práve tieto veci Miriam podľa fotografii, ktoré na svojej sociálnej sieti zdieľa zrejme nechýbajú. Pozrite sa, ako jej to vo vzduchu ide.

Okrem akrobatických kúskov si Miriam svoju postavu udržuje aj bojovým umením Krav Maga. Hoci je tento druh cvičenia náročný a na prvý pohľad určený pre mužov, Miriam to zrejme neprekáža. V tomto cvičení ide hlavne o rýchle reakcie človeka a sebaobranu, ktorá sa zíde každému.

Moderátorka si život podľa všetkého užíva naplno a rada skúša nové veci. Práve vďaka svojmu pozitívnemu prístupu k životu vyzerá stále rovnako dobre a mlado.

Prečítajte si: Najštíhlejšie Slovenky: Miriam Kalisová má napriek pečeniu super postavu, Alena Pallová je vyššia ako ste mysleli

Skúšate radi nové veci, tak ako moderátorka Miriam Šmahel Kalisová?

spolu hlasovalo 218 ľudí

áno
45
nie
155

- Najčítanejšie -