Presunúť na hlavný obsah

Modelka Erika Palkovičová, model Dominik Oravec a ďalší v sebe skrývajú talent! Okrem modelingu sa venujú týmto záľubám

Modeling

Modelingová agentúra Elite Bratislava vychováva ozajstné talenty. Ak by ste si mysleli, že sa modelingové objavy venujú len foteniam a prehliadkam, ste na omyle.

Úspešné modelky a modeli zo známej agentúry Elite Bratislava sa venujú rôznym záľúbám vo svojom voľnom čase. Verili by ste, že sa medzi nádejnými hviezdami nachádzajú milovníci varenia, golfu či tancu?

Prečítajte si aj: Obdivuhodný úspech našich modeliek vo svete: Bára Podzimková predvádzala pre Dior, Eva Klimková pre Victoriu Beckham

Baya Koláriková 

Modelka agentúry Elite Bratislava má za sebou fotenia a prehliadky pre značky: Chanel, Dior, Dolce & Gabbana, Burberry, Fendi, Viktor & Rolf a ďalšie. Jej tvár sa objavila v kampani pre značku Mango. Svoju kariéru odštartovala ako víťazka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look v roku 2013. Zdobila časopisy ako Dior Magazine, Harpers Bazaar, Elle, Dolce Vita, Msrie Claire, Madame Figaro a Self Service. Je milovníčkou prírody a zapálenou vegánkou. Svoje vlastné organické recepty úspešne publikuje na blogu bayasfood.

Dominik Oravec 

Model agentúry Elite Bratislava má za sebou fotenia pre magazíny Style, Icon, Prestige, Dolce Vitu a iné. Pracoval v Miláne, Paríži a Singapure. Jeho záľubou je golf, v ktorom sa neustále zlepšuje a v súčasnosti má HCP 4,2. V budúcnosti by sa rád venoval popri modelingu aj jeho výučbe. 

Dorota Kullová 

Modelka agentúry Elite Bratislava má za sebou fotenia a prehliadky pre značky: Donna Karan, Etro, Givenchy, Marc Jacobs, Prada a iné. Svoju kariéru odštartovala v roku 2014 práve exkluzívnou kampaňou pre módny dom Prada, ktorá bola fotená svetoznámym fotografom Stevenom Meiselom. Objavila sa v prestížnych časopisoch ako Vogue, Harpers Bazaar, Elle, Marie Claire,  L Officiel a Prestige. Popri modelingu sa venuje štúdiu trénerstva tenisu na FTVŠ v Bratislave a ako aktívna športovkyňa by rada zúžitkovala svoje skúsenosti práve pri jeho výučbe.

Dušan Paulen 

Model agentúry Elite Bratislava má za sebou fotenia pre značky Versace, Neil Barrett, Antonio Marras, Ermenegildo Zegna, Trussardi a Boglioli. Pracoval v Miláne, Číne a Singapure. Profesionálne sa venoval motokrosu, ktorý je dodnes jeho koníčkom.

Erika Palkovičová 

Modelka agentúry Elite Bratislava, ktorá sa stala tvárou reklamných kampaní pre značky ako sú: Chanel, La Roche Posay, Artdeco, Sally Hansen, Sephora, Olay a iné. Fotila pre Costume National, Mac Cosmetics, Vera Bradley, Marks and Spencer a iné. Svoju kariéru odštartovala ako finalistka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look v roku 2009. Objavila sa v prestížnych časopisoch ako Vogue Italia, Harpers Bazaar cz, Elle cz, Dolce Vita, Marie Claire, L Officiel. Miluje všetky druhy športu a aktívne sa venuje joge. Jej srdcovka je bikram jóga.

Jakub Miščík 

Model agentúry Elite Bratislava má za sebou fotenia a prehliadky pre značky Calvin Klein, Diesel, Dsquared 2, Boy London a iné. Pracoval v Miláne, Číne, Japonsku a Hong Kongu. Profesionálne sa venuje moderným tancom a sám ich momentálne vyučuje.

Mohlo by vás zaujímať: Pred jeho objektívom stálo množstvo krásnych žien. Akým človekom je však fotograf Marcel Gonzalez-Ortiz v skutočnosti?

Viktória Bobríková 

Modelka agentúry Elite Bratislava sa stala tvárou reklamných kampaní pre značky Schwarzkopf, Nioxin, Pietro Filipi a ďalšie. Objavila sa v prestížnych časopisoch ako Vogue Sosa, Harpers Bazaar, Elle, Dolce Vita, Marie Claire, Madame Figaro, Maxima a L Officiel. Ako modelka vo svojom živote vyskúšala množstvo dekoratívnej a telovej kozmetiky a sama na sebe si uvedomila, že prírodná kozmetika bez ropných produktov, umelých konzervantov a aromatických prísad je súčasť života, ktorej sa chce venovať viac. Momentálne prevádzkuje svoj vlastný e-shop s bio kozmetikou Stibio. Držíme palce!

Chceš sa aj ty stať nádejným modelom alebo modelkou? Neváhaj a príď na jeden z castingov v tvojom meste či okolí.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe