Presunúť na hlavný obsah

Schopnosť vytvoriť „nude“ make-up je dokonalým umením: Poznáme triky, ako na nahé líčenie!

Krása

Prinášame vám 6 jednoduchých tipov, ako docieliť dokonalý „nude“ look, ktorý sa nazýva aj nahým líčením. Podporte svoju prirodzenosť správne zvolenými produktmi a naučte sa nalíčiť v štýle minimalizmu.

Nude make-up look je ideálny pre ženy s výraznejšími črtami tváre, ktoré chcú podčiarknuť svoju prirodzenosť. Prejavte svoju prirodzenú krásu bez použitia zbytočných nánosov líčidiel a bronzerov. Niektorí ľudia považujú tento look za nevýrazný, ak sa však naučíte líčiť v tomto štýle, môžete vyzerať ako naozajstná diva. Tu je niekoľko tipov, ktoré potrebujete použiť na dosiahnutie dokonalého vzhľadu.

Prečítajte si aj: 10 kozmetických vychytávok pre dosiahnutie prirodzeného looku: Vyskúšajte tieto jarné novinky

Menej je viac

To je prvé pravidlo nahého make-upového vzhľadu, ktoré ja základom vášho úspechu. Zvolenie správneho farebného odtieňa môže ovplyvniť celkový dojem, a preto je veľmi dôležité vybrať si ten správny základ na vašu pleť. Voľte jemnejšie textúry make-upu, ktoré vám nebudú zanechávať mastný film na vašej pleti. Používajte len malé množstvo, ktoré dôkladne rozotriete na tvár a nezabúdajte ani na krk.

Pokúste sa vyzerať čo najprirodzenejšie

Zameranie, na ktoré by ste sa mali sústrediť najviac. Porcelánové krásky by si za žiadnych okolností nemali nanášať hnedé lícenky či trblietavé bronzery. Zvoľte radšej prirodzenejšiu formu v odtieňoch broskyňovej či ružovkastej, ktoré vám dodajú zdravý a svieži vzhľad.

Investujte do kvalitných produktov

Keďže hlavným cieľom vašej pleti je, aby ste vyzerali ako takmer nenalíčená, musíte dbať na dôkladnú starostlivosť o vašu pleť. Správne vyčistenie pleti a potrebná hydratácia je samozrejmosťou. Keďže rátame s tým, že nebudete používať veľké množstvo krycieho krému, mali by ste si zaobstarať kvalitný korektor. Ten vám zaobstará, aby ste bez problémov zakryli malé nedostatky pleti.

Magické riasy

V skutočnosti nepotrebujete dramatické očné linky, dymové líčenie ani umelé trsy. Jediné, čo budete potrebovať sú klieštiky na riasy a správna maskara. Očné okolie poriadne rozžiarte rozjasňovacím krémom, ktorý vám dodá mladistvý look. Vytočte svoje riasy klieštikmi a následne použite jemné množstvo predlžujúcej maskary pre sexi pohľad. Skvelým trikom je, že maskaru nemusíte nanášať na celé riasy, postačí, ak ju použijete len pri vonkajších oblúkoch.

Bez rúžu

Farebné pery sú v tomto líčení absolútne out! Povolené sú len rúže v „nude“ odtieňoch, ktoré vyzerajú najviac prirodzene. Najjednoduchším spôsobom je dostatočne hydratovať a prekrviť pery pred použitím rúžu. Výsledkom budú krásne a zdravo vyzerajúce pery s prirodzeným efektom.

Inšpirujte sa: „Beauty“ tipy pre prirodzené brunetky: Výrazná očná linka či žiarivý rúž vám pristanú najviac!

Bez púdru

Aj púder je pri tomto líčení nepotrebnou záležitosťou. Inšpirujte sa prehliadkovými líčeniami a stavte na rozžiarenú tvár, ktorá sa bude prirodzene lesknúť. Trendy v líčení určujú, že maximálna prirodzenosť a lesk sú dôležitým faktorom na ceste za úspechom.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe