Presunúť na hlavný obsah

Redakčný test: Čo pomáha na vrásky v okolí očí, ktoré sa vám po 30-tke začnú robiť? Tieto produkty nás milo prekvapili

Krása

Máme pre vás novinku v podobe kozmetického zázraku pod oči, ktorý dodá vašej pleti a vzhľadu iskru. Nenechajte si ujsť výsledky tohto testingu a tiež tipy na ďalšie produkty, ktoré si zamilujete.

Nie nadarmo sa hovorí, že žena po tridsiatke pochopí, čo je pre jej pleť to správne a začne venovať dostatok času jej rozmaznávaniu. Keďže kozmetika Estée Lauder patrí medzi jedných z našich favoritov, tentoraz sme zaostrili pozornosť na starostlivosť o pleť, okolie očí s cieľom dosiahnuť čo najprirodzenejší a najžiarivejší vzhľad. 

Spomedzi viacerých kandidátov sme si vybrali túto štvoricu produktov, o ktorých zázračné účinky sa s vami jednoznačne musíme podeliť.

Serum Advanced Night Repair

Sérum Advanced Night Repair je skutočný zázrak pre vašu pleť a krk. Už podľa vône, ktorú charakterizuje čistota, sme vedeli, že tento prípravok bude na pleť pôsobiť veľmi nenásilne. Ženy, ktoré prekročili prah tridsiatky vedia, o čom hovoríme. Môžete viesť akýkoľvek zdravý životný štýl, s pribúdajúcimi rokmi sa pleť jednoducho mení. Na dôkladne vyčistenú a hydratovanú pleť naneste pár kvapiek a doprajte si poctivú domácu starostlivosť. Toto sérum počas noci intenzívne hydratuje pleť a vracia jej rovnováhu. Je to veľký bojovník proti starnutiu, a to aj vďaka revolučnej technológii ChronoluxCB™. Tajomstvo účinku spočíva v čistení buniek, synchronizácii a v regulácii nápravy poškodených buniek. Je vhodný pre všetky typy pleti. Nikdy nemiešajte sérum a nočný krém inej značky. Všetko ide spolu ruka v ruke.

Najkrajšie farebné kombinácie pre hnedé oči: Nalíčte sa v štýle svetových celebrít a zažiarte ako na červenom koberci

Advanced Night Repair Eye

Očný gél Advanced Night Repair má gélovo-krémovú konzistenciu, vďaka ktorej je okolie očí dostatočne cez noc regenerované. Na pleť pôsobí veľmi príjemne. Prostredníctvom aplikátora sa snažte citlivo naniesť krém na okolie očí, pričom je dôležité, aby ste si tento proces samy vychutnávali. Tento zázrak od Estée Lauder má v sebe ukrytú regeneračnú schopnosť, ktorou počas noci pôsobí na vrásky, opuchy, ale tiež jemné poškodenia v oblasti očí spôsobené vonkajšími vplyvmi, stresom a životným štýlom. Už po prvom týždni si uvedomíte, že vaša pleť prechádza zmenou a postupne budete dosahovať mladistvejší a sviežejší vzhľad.

Double Wear Stay-in-Place Makeup

Tento Double-Wear make-up od Estée Lauder patrí medzi najpopulárnejšie nielen u blogeriek, ale aj u bežných žien a keďže aj my v redakcii poznáme jeho vlastnosti a schopnosti už dlhšie, dnes vám ich priblížime. Ide o make-up so strednou krycou schopnosťou. Už podľa vône zistíte, že máte v rukách skutočnú kvalitu. Make-up nemá pumpičku, ako ste možno zvyknutí, a pokiaľ nemáte problematickú pleť, môžete ho pokojne aplikovať vankúšikmi prstov. Na problematickejšie partie vklepte aj dve vrsty. Pleť však musí byť vyčistená a hydratovaná. To, čo si najviac vážime na tomto make-upe je to, že aj po niekoľkých hodinách vytvára na pleti jednotný film a tón je stále ucelený. Počas dňa nestráca na krycej schopnosti a aj keď sa vám možno pri iných make-upoch stávalo, že po čase pleť zmastnela, pri Double-Wear sa vám to nestane.

Niekoľko tipov ako sa nalíčiť a urobiť svoje oči ešte výraznejšie: Stačí, keď sa vyhnete týmto chybám

Double Wear Brush-On Glow BB Highlighter

Rozjasňovač by nemal chýbať v kabelke žiadnej ženy. Tak, ako sa hovorí pri červenom rúži, že v istom veku rozžiari viac ako make-up, rozjasňovač dokáže niečo podobné. Stačí ho aplikovať pod oči v okolí vačkov a jemne vklepávať. Krémový rozjasňovač zabezpečí následne zamatový matný efekt, ktorý prirodzeným spôsobom rozžiari vašu pleť a zvýrazní pohľad. Oproti tomu, keď si žena aplikuje na tvár len make-up je to výrazný rozdiel. Vzhľad ženy totiž pôsobí sviežejšie, mladistvejšie, ale najmä, pleť vyzerá byť plná energie.

Sledujte nás aj na našom Instagrame Feminity a dozviete sa viac zo zákulisia!

 

- Najčítanejšie -