Presunúť na hlavný obsah

Vždy ma neuveriteľne priťahovali „zlí“ chlapci: To, čo však urobil môj muž, bolo veľa aj na mňa...

Partnerské vzťahy

Nikto nemá rád nudu vo vzťahu. Aj to, ako ju zahnať má však svoje hranice.

Mala som na nich jednoducho slabosť

Nikol si nikdy nedokázala pomôcť a neustále sa dostávala do vzťahov s tými nesprávnymi mužmi. Aj vzťah s Ondrejom sa začal tak nejak podobne. Mala som slabosť na určitý typ muža. Vždy som sa nejak podvedomky zamotala s chlapom, ktorý si rád užíval, nerobil kompromisy a nenechal sa ničím odradiť. Akoby ma to priťahovalo. A práve tá nespútanosť a odhodlanie na všetko sa zrkadlila i v Ondrejových očiach už v ten večer, keď sme sa spoznali. rozpráva Nikol.

Prečítajte si: Opustil ma kvôli úplnej hlúposti: Táto nezmyselná otázka zničila náš začínajúci sa vzťah

Bez ohľadu na to, že každý v ten večer vedel, že som si ešte len nedávno prešla ťažkým rozchodom a Ondrej bol pre mňa takmer neznámy, ako prvý ma strhol do tanca. Ani neviem ako a skončili sme u mňa na byte, kde sme strávili neskutočne úžasnú noc. No ešte predtým sme sa vášnivo pomilovali hneď vedľa môjho auta, ktoré som nechala odparkované pred bytom hneď po príchode z práce. Myslela som si, že to zase bude len jeden z mojich doterajších úletov, no Ondrej bol iný. Jeho čaro akoby časom ešte viac rástlo. pokračuje Nikol.

Dobrodružstvo nemalo konca

Zažila som s ním tie najbláznivejšie chvíle. Jazdu na motorke, sky diving, nočné kúpanie úplne nahí, ale hlavne, neuveriteľné množstvo sexu. Ondrej to chcel robiť naozaj všade. Na pláži, v parku či u priateľov na záhradnej oslave hneď potom, čo nás niekam potajme prepašoval. Mala som pocit, že mám znovu devätnásť. Preto, keď ma počas bláznivej dovolenky na Karibiku požiadal o ruku, okamžite som povedala áno. dodáva nadšene Nikol.

Inšpirujte sa: Kvôli jednej veci som si dala zväčšiť prsia: Namiesto spokojnosti však prišlo toto

Po svadbe som však čakala, že sa náš život tak trochu dostane do bežných kolají. Niežeby som si neužívala dobrodružstvo, no predsa len, všetkého veľa škodí. Ondrej však akoby chytil druhý dych. Každý víkend chcel tráviť inde, prerábanie nového bytu nechával úplne na mňa a pokiaľ som s ním nechcela zdielať jeho nové dobrodružstvá, odišiel sám. Jediné miesto, kde nám to ešte ako tak klapalo bola posteľ. Aspoň som si to myslela.

Všetko má však hranice

Až pokým mi v jedno neskoré poobedie, keď sa vrátil z práce, nezaklopal na spálňové dvere v spoločnosti dvoch mladých slečien. Predstavil mi ich ako svoje nové asistentky z práce, ktoré na jeho oddelenie nastúpili ešte len pred mesiacom, ale sú veľmi šikovné. Nechápala som, čo sa deje a tak som zašla do kúpeľne, aby som mohla byť chvíľu sama. Ondrej mi však bol okamžite v pätách a hneď, ako som za nami zavrela dvere, vyšiel s pravdou von. Svoje dve mladučké asistentky nepriniesol do nášho domu len tak pre nič za nič. Vraj sa už dlhšie túži s oboma vyspať, no nechce mi ublížiť. A tak mu napadlo, že by sme mohli podniknúť niečo vzrušujúce a užiť si to spolu. pokračuje so zdesením Nikol.

Neprehliadnite: Jednej veci som sa po svadbe musela vzdať: Ľutujem, že som si to s mužom neujasnila ešte predtým!

Nevedela som, čo mu mám na to povedať. Díval sa na mňa tým svojím nadšeným pohľadom a v spálni čakali dve naivky. Až v tej chvíli som si uvedomila, že ma možno priťahujú zlý chlapci, no môj manžel skôr vykazoval znaky nevybúreného teenegera ako darebáka. Vtedy mi došlo, kam ma moja obsesia za dobrodružstvom nakoniec priviedla. smutne dokončuje Nikol.

Dokázali by ste pristať na podobnú manželovu požiadavku?

spolu hlasovalo 390 ľudí

Áno
73
Nie
317