Detox podľa krásnej a štíhlej Audrey Hepburn: Toto robila jeden deň v mesiaci

Britská herečka a ikona Audrey Hepburn si na svojom výzore dávala celý život záležať. Nič neponechala náhode a ani jej postava nebola postavená iba na dobrej genetike.

Toto robila krásna Audrey jeden deň v mesiaci

Toto robila krásna Audrey jeden deň v mesiaci

Zdroj: Profimedia

Charizmatická Audrey Hepburn bola známou herečkou, tanečníčkou a dokonca aj modelkou. Práve kvôli týmto profesiám si dávala záležať na tom ako vyzerá. Toto bol jej detoxikačný trik.

Čítajte aj: Prísna diéta podľa Jackie Kennedy Onassis: Toto dobrovoľne jedla, avšak aj ona podvádzala...

Aj samotná Audrey vedela, že je dobré občas telo odľahčiť a aspoň raz za čas si dopriať nejaký druh očisty. Svoj detoxikačný deň si dopriala vždy jeden konkrétny deň v mesiaci.

Detox v podaní Audrey Hepburn

Počas celého jedného dňa v mesiaci Audrey konzumovala iba čistý biely jogurt, jablká a pila veľa vody. Verila, že sa práve týmto jedlom prečistí, a preto tento deň nikdy nevynechávala.

 

A post shared by Anna (@godalgk) on

Okrem tohto detoxu sa samozrejme vyvážene stravovala aj počas nasledujúcich dní. Jedla pravidelne, približne trikrát za deň a jej zásadou bolo nevynechávať raňajky a piť veľa vody. Audrey na tanieri takmer nikdy počas dňa nechýbala ani sezónna zelenina a ovocie, na ktoré nedala dopustiť. Zaujímavosťou je však to, že herečka milovala varenie a často si dopriala aj obľúbené cestoviny s paradajkovou omáčkou, či sladkú čokoládu. Telo náročnými diétami príliš netýrala a vedela, že pre zdravie a celkovú pohodu je dôležitý balans a vnútorná pohoda.

Inšpirujte sa: Jedenásť výrokov ikonickej Audrey Hepburn, ktorými by sa mala riadiť každá z nás

Vyskúšali by ste detox v podaní Audrey Hepburn?

áno
229
nie
25
Hlasovalo: 254

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
DD, everythingaudrey.com

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články


Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba