Domáci zábal zo škorice, ktorý odbúra pomarančovú kožu: Táto neinvazívna procedúra vám prinesie viditeľné výsledky!

Domáci zábal, ktorý účinne odstráni príznaky pomarančovej kože. Tento zázračný proces vám vyhladí nedostatky na vašom tele.

Našli sme recept na dokonalo hebkú pokožku bez celulitídy

Našli sme recept na dokonalo hebkú pokožku bez celulitídy

Zdroj: instagram.com/izabelgoulart

Letný problém azda každej ženy. Nepríjemná pomarančová koža, ktorá nás trápi najmä na stehenných partiách je považovaná za nie veľmi lichotivú časť nášho zovňajšku. Toľkokrát ste sa už pokúšali odstrániť ju či aspoň zmierniť jej príznaky, no výsledok nebol práve najúčinnejší. Neprinášame vám žiadnu novú prevratnú procedúru či drahý zákrok, len prírodný zábal, ktorý zvládnete aj v pohodlí domova.

Mohlo by vás zaujímať: Čím to je, že aj štíhle ženy majú celulitídu a niektoré s plnšími tvarmi majú hladkú pokožku, aj keď sú pasívne?

Na tento zábal budete potrebovať:

Škoricu

Telové mlieko

Potravinovú fóliu

Postup

V miske si zmiešame mletú škoricu, ktorá by mala byť skladovaná bez prísunu vzduchu, s telovým mliekom. Je lepšie uprednostniť telové mlieko pred krémom, pretože sa ľahšie aplikuje a následne umýva. Tekutú zmes nanášame na osušenú pokožku v rovnomernej vrstve, tak aby zakryla všetky potrebné partie tela. Nanesenú zmes obalíme potravinovou fóliou, ktorú si obtočíme okolo stehna. Fóliu je lepšie omotať tesnejšie, aby vznikol na stehná miernejší tlak. Ak máme zábal na obidvoch stehnách, ľahneme si a prikryjeme nohy hrubou dekou. Odpočívame 30-45 minút a následne umyjeme teplou a studenou vodou, ktorú striedame.

Proces

Škorica má schopnosť rozprúdiť lymfu a rozbiť tukové bunky. V spojitosti s fóliou je účinok škorice ešte vyšší, keďže sa vyvíja tlak, ktorý spôsobuje nárast vnútorného tlaku v medzibunkovom priestore. Deka vytvára dostatočné teplo, pri ktorom sa celá pokožka ešte viac prehrieva a a zvyšujú sa tak pozitívne účinky tohto zábalu.

Vedľajšie účinky

Medzi vedľajšie účinky patrí mierne začervenanie, štípanie a svrbenie pokožky. Týchto príznakov sa však nemusíte báť, pretože je to prirodzená reakcia pokožky na škoricu. Precitlivená reakcia po pár minútach prejde.

Výsledok

Na začiatok je dôležité pripomenúť, že túto procedúru treba dôkladne  dodržiavať aspoň 2 týždne, aby ste uvideli prvé výsledky. Po prvom používaní však spozorujete nesmierne hladkú pokožku, keďže škorica bude zároveň pôsobiť aj ako peeling. Tento zábal sa odporúča nanášať 3 krát týždenne po dobu 1 mesiaca. Výsledkom bude  úbytok na ojeme, celkové zlepšenie vzhľadu pokožky a odstránenie pomarančovej kože.

Inšpirujte sa: Tréningový plán pozostávajúci zo siedmich cvikov: Takto sa najefektívnejšie zbavíte celulitídy!

Záver

Na záver sa odporúča použiť spevňovací krém, ktorý podporí jemnosť pokožky a zároveň spevní ošetrené stehná. Verte či nie, tento zázrak naozaj funguje a ak trpíte nepríjemnými príznakmi celulitídy, tento domáci zábal sa rozhodne oplatí vyskúšať.

 

Foto:
instagram.com/izabelgoulart
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Vysetrenie.sk

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba