Akými pravidlami by ste sa mali riadiť, ak sa chystáte na dovolenku s kamarátkami? Nezabúdajte na bod 7!

Prinášame vám jedinečné tipy, ako zvládnuť dovolenku s vašimi najlepšími kamarátkami a zažiť nezabudnuteľné leto.

Vaša letná dovolenka snov s najlepšími priateľkami sa môže stať skutočnosťou

Vaša letná dovolenka snov s najlepšími priateľkami sa môže stať skutočnosťou

Zdroj: Profimedia

Chystáte sa na dovolenku s vašimi najlepšími priateľkami po prvýkrát? Myslite na to, že skvelé dobrodružstvo sa môže veľmi rýchlo zmeniť na výlet plný nezhôd a hádok. Riaďte sa týmito bodmi a predíďte spomínaným nepríjemnostiam. Leto je predsa o zábave a najlepších zážitkoch!

Prečítajte si aj: S týmito kamarátkami na dovolenku nechoďte: Namiesto oddychu zažijete niečo iné!

Vyberte si destináciu spoločne!

Pri výbere vašej dovolenkovej destinácie je dôležité, aby ste sa zhodli všetky spoločne. Zvážte všetky plusy a mínusy a rozhodnite sa pre najlepší možný výber. Je dôležité si dopredu povedať, o aký typ dovolenky pôjde a vyhnúť sa tak možným nezhodám. Či už chcete adrenalínové dobrodružstvo, opaľovanie na pláži alebo nespútanú párty dovolenku.. Musíte sa na tom zhodnúť všetky dohromady.

Určte si budget

Nezabúdajte na finančné prostriedky, ktoré budete potrebovať na zrealizovanie vášho cestovateľského sna. Je možné, že niektoré z vás majú vyššie platy a iné sa musia uskromniť. Stavte na kompromis a vyberte si dovolenku tak, aby nebola ani jedna z vás o niečo ukrátená zároveň boli všetky spokojné.

Harmonogram

Ďalším skvelým pomocníkom môže byť váš súkromný harmonogram, ktorý si taktiež vopred stanovíte. Ak sa napríklad chystáte na dovolenku k moru, môžete sa s vašimi priateľkami dohodnúť nasledovne: Prvé 2 dni sa budete opaľovať, ležať na pláži a čítať dobrú knihu. Po dostatočnom odpočinku si môžete na ďalšie dni naplánovať menší výlet do miestnych uličiek danej dovolenkovej destinácie, kde si môžete nakúpiť suveníry či darčeky. Zvyšok dovolenky vyskúšajte vodné športy, miestne špeciality a zájdite si na poriadnu diskotéku. Vaším spoločným harmonogramom si môžete naplánovať skvelé dni plné zábavy a zážitkov.

Určte si svoje pozície

Každá z vás vyniká v inej schopnosti, ktorá by mohla byť prínosom pre vašu spoločnú dovolenku. Určte si preto pozície, ktoré budete mať na starosti. Potrebujete skvelú organizátorku, vášnivú fotografku, výbornú navigátorku, ochotnú prekladateľku a animátorku voľného času. Tak, ktorú z pozícií by ste hravo zvládli vy?

Nastavte si nejaké výzvy

Aby to nebola len nudná dovolenka bez štipky adrenalínu, môžete si vopred určiť výzvy, ktoré bude každá jedna z vás musieť splniť. Pre tie slobodné sú tu rôzne letné výzvy, ako rande so zahraničným fešákom či bozk na pláži pri západe slnka. Ak patríte k dobrodružným typom, tak zábavnou výzvou môže byť skok do mora zo skaly, kde budete musieť prekonať svoj osobný strach. Táto zábavná forma hry je ideálnou voľbou na vašu nespútanú dovolenku, z ktorej si odnesiete množstvo nezabudnuteľných momentov vtipných príhod. Išli by ste do toho?

Neodneste si len fotky, ale aj zážitky

Je nám jasné, že vaša spoločná dovolenka s najlepšími priateľkami sa nezaobíde bez krásnych fotografií a perfektných záberov, ktorými zaplavíte svoje sociálne siete. Myslite však aj na reálne zážitky a momenty, ktoré si uchováte navždy vo svojej hlave. Fotky sú skvelou spomienkou pri ktorej sa vám vždy vyčarí úsmev na tvári, ale neprežeňte to s nimi natoľko, že vaša dovolenka bude pripomínať profesionálny „photoshooting“ modeliek.

Naplánujte si ďalšiu dovolenku

Po úspešnej dovolenke, na ktorej ste si užili veľa zábavy a spoznali skvelú krajinu, si naplánujte rovno ďalší výlet! Nečakajte na ďalší rok, ďalšie leto či vhodnú príležitosť. Začnite plánovať hneď teraz, aby ste sa mohli tešiť na nové dobrodružstvá s vašimi najlepšími priateľkami. Veď čo môže byť lepšie, ako stráviť leto s osobami, ktoré vás poznajú najlepšie?

Inšpirujte sa: Testovali sme opaľovacie krémy na bronzovú pokožku: Toto je dôvod, prečo sa, podľa nás, oplatí investovať do kvality

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba