Presunúť na hlavný obsah

Po 20-tich rokoch vyzerajú lepšie ako na začiatku kariéry: Spoznali by ste tieto supermodelky?

Zahraničné celebrity

Pozrite si prehľad tých najúspešnejších svetových modeliek, ktoré sú na scéne už neuveriteľných 20 rokov!

Známe krásky, ktoré sa dostali na výslnie pred 20 rokmi a vďaka svojmu výzoru a dokážu v modelingu preraziť dodnes! Ktoré z nich vyzerajú lepšie ako kedysi?

Mohlo by vás zaujímať: Prekrásne modelky, ktoré vás presvedčia, že menej je niekedy viac: Inšpirujte sa ich prirodzenou krásou!

Heidi Klum

Americká modelka s nemeckými koreňmi je jednou z najuznávanejších supermodeliek na svete. Heidi sa aj vo veku 44 rokov dodnes venuje modelingu, ku ktorému si môže pripísať titul biznis ženy, módnej návrhárky a televíznej osobnosti. Zdá sa, že éra modeliek bola pred 20-timi rokmi veľmi plodná.

Tyra Banks

Extravagantná americká topmodelka Tyra Banks začínala svoju kariéru v časoch najväčšieho dobytu po modelingu. Presne pred 20 rokmi nafotila svoju prvú kampaň pre známu značku Sports Illustrated a ocitla sa tak na titulke magazínov. Dodnes je uznávanou osobnosťou vo svete šoubiznisu, ale modelingu sa už nevenuje.

Daniela Peštová

Česká topmodelka začala s modelingom pred 20 rokmi a dnes sa jej darí rovnako dobre ako na začiatku jej kariéry. Pri pohľade na túto prirodzenú krásku máte pocit, že čím je staršia, tým lepšie vyzerá. Medzi jej najlepšie spolupráce patrí tá so známou značkou Victoria´s Secret

Gisele Bündchen

Brazílska supermodelka bola objavená v neskorých 90. rokoch a zapísala sa do éry supermodeliek. Jedna z najznámejších tvár svetového modelingu spolupracovala s najzvučnejšími módnymi značkami ako Victoria´s Secret či Vogue. Vo veku 36 rokov nemá žiadnu núdzu o pracovné ponuky a stále môže konkurovať svojím mladším kolegyniam.

Inšpirujte sa: Brazílska topmodelka urobila na takú krásnu ženu netradičný krok: Prekvapí vás, čo si zaumienila a takisto dôvod

Alessandra Ambrosio

Brazílska supermodelka bola objavená vo veku 16 rokov, keď vyhrala súťaž Elite model look. Ubehlo odvtedy presne 20 rokov a Alessandra je stále aktívnou modelkou, ktorá hviezdi na titulkách magazínov a predvádza na fashion weekoch. Éra supermodeliek z konca 90. rokov je skrátka nezabudnuteľná.

Za uplynulých 20 rokov sa toho na Slovensku a vo svete zmenilo mnoho.  Myslíte si, že máte prehľad o udalostiach za posledné dve dekády? Tak sa určite otestujte v našom kvíze, ktorý pripravil 20 ročný Zoznam.sk, a možno práve vy budete šťastným výhercom zájazdu v hodnote 3 000 €.


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus