Presunúť na hlavný obsah

Môj priateľ dostal na dovolenke nápad navštíviť nudapláž: Tam sa však stalo niečo, s čím nerátal nikto z nás

Sex a vzťahy

S priateľom sme vždy boli za malé experimenty. Na tohtoročnej dovolenke na Malorce však dostal chuť pozrieť sa na nudapláž. No kvôli tomu, čo sa tam odohralo, som na neho začala pozerať akosi opatrne.

Ďalšia výzva, ďalšie spestrenie 

Mirka (28) so svojím dlhoročným priateľom Marekom si každý rok dopriali poriadnu dávku dovolenkového oddychu. Tento rok sa rozhodli pre uvoľnenú atmosféru španielskeho ostrova Malorca. Okrem oddychu sa chceli ako mladí ľudia aj poriadne zabávať a toto miesto spĺňali ich predstavy do bodky už po pár prvých dňoch. „Marek je v našom vzťahu ten, kto rád vymýšľa. Ja som však, ako sa povie, za každú srandu, preto keď dostal nápad navštíviť neďalekú nudapláž, rozhodla som sa to brať ako ďalšiu výzvu v našom vzťahu, dovolenkové spestrenie, aby sme mali na čo spomínať,“ rozpráva otvorene Mirka. 

Mohlo by vás zaujímať: S týmto typom muža si radšej nezačínajte: Prežila som s ním zvláštnych päť mesiacov

Nečakaná zápletka 

Keď sa tam objavili a videli všetkých tých nahých ľudí, boli prirodzene vzrušení a plní očakávania z nového, dosiaľ neokúseného erotického zážitku. „Najskôr sme sa nahí rozhliadali okolo seba. Ľudia sa tvárili úplne prirodzene a uvoľnene, na rozdiel od nás, ktorí sme v tom boli ešte len nováčikovia. No netrvalo dlho, aby sme si to začali užívať aj my. Po tom, čo sme sa vykúpali, sme oddychovali, stále nahí. Po chvíľke ma zobudil Marek s tým, že neďaleko od nás si to iná dvojica vychutnáva ešte viac,“ pokračuje Mirka. 

Čítajte tiež: Toto predo mnou 5 rokov manžel skrýval: O všetkom mi povedal až náš malý syn

Neželané prekvapenie 

Potajme ich sledovali a začali byť vzrušení z ich dotykov, za ktoré sa dvojica nehanbila ani na verejnosti. Po chvíľke sa však stalo, že mladý exotický párik  ich zaregistroval a vybral sa priamo za nimi s tým, či by sa nechceli v tejto hre k nim pridať. „Zatiaľ, čo ja som bola prekvapená a nevedela, čo odpovedať, Marek ma prekvapil ešte viac. V momente odpovedal za nás oboch a pri pohľade na jeho zväčšujúcu sa mužnosť mi došlo, že on chce ísť do štvorky. V tom momente som sa len zahalená uterákom postavila a odišla do hotela, neschopná povedať ani slovo,“ opisuje ďalej. 

Neprehliadnite: Vďaka jednému zaujímavému zážitku z minuloročnej dovolenky mám chuť urobiť toto leto niečo šialené...

Kde jedny hranice končia, druhé len začínajú

„Jedna vec je spestrovať si vzťah vo dvoch  a druhá ťahať do toho ďalších ľudí, pár. Hoci som naozaj bola za každú srandu, na nudapláži som zistila, kde je moja hranica. Nanešťastie sa zdá, že kde moje hranice sexuálnej fantázie končia, tam Marekove ešte len začínajú,“ konštatuje. Zvyšok dovolenky bol pre dvojicu vlažný a hoci sa Marek Mirke ospravedlnil, keď v ten večer došlo na sex, dokázala myslieť len na to, že okrem nej by v posteli privítal aj iných. Tohto pocitu sa nevedela zbaviť ani doma a preto od tej neželanej dovolenkovej skúsenosti začala na svojho priateľa pozerať akosi inak, opatrne.

- Najčítanejšie -