Presunúť na hlavný obsah

7 vlastností ženy, po ktorej chlap túži: Takto budete mať doma šťastného muža, ktorý nevyhľadáva spoločnosť iných

Feminity

Dokonalá žena mužských snov je kombináciou niekoľkých tajomných “ingrediencií”. Prezradíme vám, ktoré vlastnosti má pre chlapa skutočná femme fatale.

Muži na vás milujú veci, ktoré by vás možno ani nenapadli. Ak ich v sebe objavíte, máte kľúč k šťastnému partnerstvu. Netvrdíme, že ten váš sa už nikdy za inou ani neobzrie. Ale rozhodne to zostane už len pri pohľade. 

Prečítajte si: 10 životných lekcií a význam, aký v našom živote majú: Keď pochopíte tieto slová, budete šťastnejší

 

Ohľaduplná a milujúca

Prirodzene milá, láskavá a chápajúca žena je pre chlapov neskutočne sexy! Navyše ak všetky problémy dokáže riešieť nonšelante, s gráciou a úsmevom na perách. Presne takéto partnerky si muži medzi sebou navzájom závidia. Lebo buďme k sebe úprimné, v dnešnej dobe ich je naozaj ako šafranu. Ak si ho však chcete udržať po svojom boku, pokúste sa presne takouto v jeho očiach byť. 

Verná 

Vernosť je pre mužov jednou z najdôležitejších vlastností, ktorou by mala disponovať budúca matka ich detí. Hoci sami občas zatúžia po flirte, či aférke, ani náhodou nechcú mať niekoho takého po svojom poku. Oni sami totiž potrebujú byť obdivovaní. A najlepšie sa cítia, ak to je na dennom poriadku. Preto nikdy nešetrite chválou, čo sa týka bežných činností, ale aj ich práce. Túžia, aby ste ich rešpektovali, brali vážne a v určitých momentoch k nim vzhliadali. A samozrejme len a len k nim. 

Nespútaná experimentátorka

Možno to znie ako klišé, ale muži skutočne milujú ženy, ktoré neváhajú experimentovať. A to naozaj v čomkoľvek. Od prírody sú to “lovci”, tak je pre nich pirodzené, že túžia po dobrodružste. Je len na vás, aby ste im ho dokázali zabezpečiť doma. Buďte nespútaná za dverami vašej spálne a rovnako aj mimo nej. Musíte mu dokázať, že aj po rokoch ho viete vždy niečím prekvapiť. 

Neprehliadnite: Muž, ktorému bude žena navždy verná, by mal vyzerať asi takto: Ako sa zmenili nároky žien?

Tolerantná partnerka

Mužovi treba dať priestor aj na vlastnú realizáciu. Áno, jasné, že má rád romantické večery s vami pri pohári vína, ale rovnako potrebuje absolútne “vypnúť” medzi partiou kamarátov. Predsa len, niektoré mužské debaty nie sú pre ženské uši. Navyše, ak mu dáte priestor aby bol chvíľu aj bez vás, vášmu vzťahu to len prospeje. 

Zmyselná a vtipná zároveň

Muži zbožňujú ženy so zmyslom pre humor. A ak si viete urobiť srandu aj sama zo seba, padne z vás dokolien. Pre chlapa totiž nie je nič horšie, ako jeho neustále urážajúca sa a nespokojná polovička. Navyše spoločný smiech je pre vzťah dokonalým kľúčom k spokojnosti. 

Prirodzene nezávislá

Nie, nie, milé dámy, chlapi netúžia po emancipovaných kráskach. Je v nich zakorenené, že ženy potrebujú ochraňovať a byť im oporou. Avšak život prináša situácie, kedy potrebuje podržať aj ten váš “pán Božský”. Práve vtedy mu musíte dokázať, že viete vyriešiť akúkoľvek situáciu a ste tu vždy pre neho.

Intelektuálna kráska

Hoci to tak na prvý pohľad nemusí vyzerať, váš intelekt je pre mužov mimoriadne dôležitým aspektom. Múdre ženy považujú za neodolateľné a sú veľmi hrdí, ak taká stojí po ich boku.  

Verte nám, že ak zapracujete na týchto vlastnostiach, stanete sa pre neho skutočnou bohyňou!