Takmer každý muž má týchto päť potrieb: Pokiaľ ich spĺňate, ste dokonalá žena, manželka aj partnerka

Nielen, my ženy, ale aj muži majú svoje potreby, o ktorých však nerozprávajú toľko, ako to často zvykneme my. Napriek tomu ich majú a keď sú naplnené, sú spokojní.

Zdroj: Profimedia

Každá žena túži po stabilnom zväzku a po partnerovi, ktorý ju zo dňa na deň len tak neopustí. Na to, aby to fungovalo, však musíte aj vy sama vynaložiť nejaké úsilie. Podľa tohto zistíte, aké sú potreby väčšiny mužov a ako ich naplniť.

Mohlo by vás zaujímať: 7 vlastností ženy, po ktorej chlap túži: Takto budete mať doma šťastného muža, ktorý nevyhľadáva spoločnosť iných

Potreba byť samým sebou

Žiadny človek na planéte nechce, aby ho niekto za každú cenu menil a diktoval mu, čo robiť a ako sa správať. Pamätajte si, že partnera, ktorého neustále meníte raz stratíte. Buď z dôvodu, že ten tlak už nezvládne, alebo vás samú prestane časom priťahovať. Nechajte mu jeho vlastnú tvár a maximálne sa ho snažte motivovať, pokiaľ má nejaké zlozvyky. Len ho nikdy násilne nemeňte.

Úprimnosť a žiadne klamstvá

Tak, ako ženy, aj muži potrebujú pri sebe partnerku, ktorá im povie pravdu a nikdy sa tak neocitnú v situácii ako hlupáci. Úprimnosť je alfou a omegou každého vzťahu a manželstva. Niekedy stačí len jedno malé klamstvo a dôvera sa otrasie v základoch. Neklamte a všetko bude v poriadku.

Rešpekt

Každý si zaslúži rešpekt, bez ktorého zdravý vzťah existovať nemôže. Rešpektujte jeho koníčky, rozhodnutia a hlavne jeho samého. Muž sa potrebuje cítiť ako muž, tak ako vy potrebujete byť ženou. Práve preto na rešpekt nezabúdajte.

Pokoj

Nie od vás, ale od neustáleho stresu, ktorý zažíva v práci a preto ho nezvláda zažívať aj doma. Vytvoriť pokojnú atmosféru, keď vám deti idú, takpovediac, na nervy je náročné. Napriek tomu je to možné, pokiaľ si svoje sťažnosti necháte na neskôr. Nechajte mu občas chvíle, ktoré ho nebudú stresovať a momenty, kedy môže byť aspoň na istý moment sám. Toto by malo fungovať aj naopak, aby ste si mali obaja kedy vydýchnuť.

Čítajte aj: Otázky, ktoré sa svojho partnera, či manžela radšej nepýtajte: Zničia aj ten najlepší vzťah

Intimita

To, že vás bolí hlava, alebo máte starostí plnú hlavu nemení nič na tom, že obaja potrebujete tie vzácne chvíle, keď ste len vy dvaja. Ani príchod detí by túto skutočnosť nemal zmeniť. Určite si momenty, ktoré budú patriť len vám a tú lásku si dajte najavo viac, ako len krátkym pozdravom vo dverách.

Doprajete vášmu partnerovi všetky spomenuté veci?

áno
153
nie
75
nemám partnera
87
Hlasovalo: 315

Foto:
Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba