Presunúť na hlavný obsah

Tieto 4 jedlá bez obáv zjedzte aj pred spaním: Ráno sa zobudíte so štíhlejším bruškom

Chudnutie a diéty

Pokiaľ strácate nápady a neviete, čo si dať najbližšie na večeru, alebo po nej, vyskúšajte tieto potraviny. Neskoro večer tak nebudete mať potrebu zjesť polovicu chladničky a ráno sa zobudíte ľahšia.

Vďaka týmto potravinám zostanete dlhšie sýta a hlavne sa ich konzumácia neodrazí na vašej postave. Záleží na tom, čo a kedy jete a preto si svoju snahu schudnúť, či udržať postavu nepokazte. Doprajte si tieto potraviny v pohode aj večer, ale najneskôr dve hodiny pred spaním.

Mohlo by vás zaujímať: 5 dôvodov, prečo si dať kávu pred cvičením: Spálite viac kalórií, získate vyšší prah bolesti a vydržíte dlhšie

Čučoriedky a iné lesné plody

Strach z ovocia nemusíte mať ani pred spaním. Podstatné je, aby ste siahli po takom, ktoré obsahuje málo fruktózy a prospeje vášmu organizmu. Skvelou voľbou sú čučoriedky, jahody, maliny, poprípade grapefruit.

Kokosová voda

Je sladká a bez akéhokoľvek pridaného cukru. Pokiaľ máte večer chuť na niečo svieže, sladké a zároveň niečo, čo vás zasýti, siahnite po čistej kokosovej vode. Práve ona vám pomôže s trávením, hydratuje a okrem toho obsahuje množstvo živín. Najviac benefitov získate z vody z mladého kokosu.

Grécky jogurt

Ani mliečnym výrobkom sa vyhýbať nemusíte. Grécky jogurt je skvelým zdrojom proteínu, obsahuje kalcium a tiež zdravé baktérie. V kombinácii s kiwi, alebo škoricou je ideálnou neskorou pochúťkou.

Inšpirujte sa aj: Malá zmena v jedálničku, ktorá vás zbaví nadbytočných kilogramov a závislosti na sladkostiach: Vyskúšate?

Čerstvé špenátové listy

Milovaný a zároveň nie príliš obľúbený špenát patrí medzi najlepšie potraviny pre náš organizmus. Je ľahko stráviteľný, pomáha napraviť trávenie, obsahuje veľa vody a zároveň dokáže zasýtiť. Môžete ho jesť čerstvý, dusený, s cesnakom, či s rybou. 

Ktorej zo spomenutých potravín dávate prednosť vy?

spolu hlasovalo 436 ľudí

 

- Najčítanejšie -