Presunúť na hlavný obsah

Ideálne účesy na leto inšpirované Kate Middleton: Jednoduché a dobre vyzerajúce zároveň

Zahraničné celebrity

Kate sa môže pochváliť hustými vlasmi, ktoré jej nejedna žena v dobrom závidí. Tentokrát sa nechajte inšpirovať jej účesmi na leto, ktoré vám veľa času nezaberú.

Hoci sa zdá, že Kate vyzerá takmer stále rovnako, nie je to až tak úplne pravda. Aj ona skúša rôzne účesy a my musíme uznať, že takmer nikdy nevyzerala vyslovene neupravene, či všedne.

Mohlo by vás zaujímať: Roztomilý outfit princeznej Charlotte vám vyčarí úsmev na tvári: Ozdoba kráľovskej rodiny vás zaručene očarí

Dlhé a mierne zvlnené

Kate je známa svojimi dlhými a hustými vlasmi, ktoré si nevyžadujú toľko práce na to, aby vyzerali dobre a hlavne zdravo. Ľudia ju najviac milujú v rozpustených a mierne zvlnených vlasoch a my len súhlasíme.

Vlasy na stranu

Úplne iný dojem dosiahnete aj tým, že si vlasy prehodíte a pomocou sponiek upevníte na stranu. Vaša tvár tak viac vynikne a váš vzhľad to celkovo osvieži.

Skrátené

Kate sa len prednedávnom dala ostrihať a dnes vyzerá takto dobre. Kratšie vlasy jednoducho ku letu a horúčavám patria. Čo sa týka samotnej Kate, niekoľko rokov jej prirodzene ubrali a zároveň jej dodali šmrnc.

Uhladené s klobúkom

Klobúky ku Kate patria a vie ich nosiť s neuveriteľnou gráciou. V tomto prípade zopnuté a uhladené vlasy spolu s klobúkom vyzerali nadčasovo.

Inšpirujte sa: Obľúbené a netradičné dovolenkové destinácie kráľovskej rodiny: Kate Middleton a Princ William si vedia vybrať

Zopnuté

Aj pomocou dvoch obyčajných sponiek môžete vytvoriť originálny účes. Pre Kate je takýto druh účesu praktický a zároveň v ňom vyzerá žensky a inak.

Pohodlný konský chvost

Hoci Kate takto často nevidíme, konský chvost jej pristane. Práve tento účes patrí v lete k najobľúbenejším a každá žena si ho počas horúcich dní zamiluje.

Páčia sa vám účesy Kate Middleton?

spolu hlasovalo 191 ľudí

áno
179
nie
12

- Najčítanejšie -