Ideálne účesy na leto inšpirované Kate Middleton: Jednoduché a dobre vyzerajúce zároveň

Kate sa môže pochváliť hustými vlasmi, ktoré jej nejedna žena v dobrom závidí. Tentokrát sa nechajte inšpirovať jej účesmi na leto, ktoré vám veľa času nezaberú.

Zdroj: SITA, Profimedia

Hoci sa zdá, že Kate vyzerá takmer stále rovnako, nie je to až tak úplne pravda. Aj ona skúša rôzne účesy a my musíme uznať, že takmer nikdy nevyzerala vyslovene neupravene, či všedne.

Mohlo by vás zaujímať: Roztomilý outfit princeznej Charlotte vám vyčarí úsmev na tvári: Ozdoba kráľovskej rodiny vás zaručene očarí

Dlhé a mierne zvlnené

Kate je známa svojimi dlhými a hustými vlasmi, ktoré si nevyžadujú toľko práce na to, aby vyzerali dobre a hlavne zdravo. Ľudia ju najviac milujú v rozpustených a mierne zvlnených vlasoch a my len súhlasíme.

Vlasy na stranu

Úplne iný dojem dosiahnete aj tým, že si vlasy prehodíte a pomocou sponiek upevníte na stranu. Vaša tvár tak viac vynikne a váš vzhľad to celkovo osvieži.

Skrátené

Kate sa len prednedávnom dala ostrihať a dnes vyzerá takto dobre. Kratšie vlasy jednoducho ku letu a horúčavám patria. Čo sa týka samotnej Kate, niekoľko rokov jej prirodzene ubrali a zároveň jej dodali šmrnc.

Uhladené s klobúkom

Klobúky ku Kate patria a vie ich nosiť s neuveriteľnou gráciou. V tomto prípade zopnuté a uhladené vlasy spolu s klobúkom vyzerali nadčasovo.

Inšpirujte sa: Obľúbené a netradičné dovolenkové destinácie kráľovskej rodiny: Kate Middleton a Princ William si vedia vybrať

Zopnuté

Aj pomocou dvoch obyčajných sponiek môžete vytvoriť originálny účes. Pre Kate je takýto druh účesu praktický a zároveň v ňom vyzerá žensky a inak.

Pohodlný konský chvost

Hoci Kate takto často nevidíme, konský chvost jej pristane. Práve tento účes patrí v lete k najobľúbenejším a každá žena si ho počas horúcich dní zamiluje.

Páčia sa vám účesy Kate Middleton?

áno
178
nie
12
Hlasovalo: 190

Foto:
SITA, Profimedia
Zdroj:
DD

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba