Vzala som si muža len pre peniaze: To, čo sa stalo po piatich rokoch, som však nečakala

"Zamilovať sa" do Dávida bolo už od samého začiatku jednoduché. Mal šarm, charizmu, darilo sa mu, staral sa o seba a ku žene sa správal priam ukážkovo. Jednoducho som podľahla.

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Zdroj: Profimedia

Išlo to s nami rýchlo a už po roku ma požiadal o ruku. Bol rád, že má pri sebe ženu, ktorá sa o seba stará a ja som bola šťastná, že takpovediac nemusím nič a mám všetko.

Mohlo by vás zaujímať: Znamenie, v ktorom sa muž narodil prezradí, po akej žene túži: Baran chce súťaživú ženu, Ryby zase milujúcu

Nebola som úplne zamilovaná, ale mala som ho rada a na všetko to dokonalé s ním som si veľmi rýchlo zvykla. Dalo sa hovoriť aj o láske, ale samozrejme aj o iných veciach. Po minulých vzťahoch som jednoducho chcela niekoho, kto vie čo chce, ide si za tým, darí sa mu a hlavne nie je lakomý, ako moji predošlí partneri. Život po Dávidovom boku bol doslova rozprávkový.

Doprial mi všetko, lebo vedel, že mať doma spokojnú ženu je popri jeho pracovnom vyťažení dôležité. Ja som sa zas starala o jeho pohodlie a o to, aby mu nič nechýbalo. Pracovala som na polovičný úväzok ako asistentka, ale to len preto, že ma to bavilo. Inak som nepotrebovala nič. Mala som doslova všetko.

Po piatich rokoch sa však veci zmenili

Dávidova firma začala mať z ničoho nič problémy a to sa odrazilo aj na jeho správaní. Zrazu som svojho manžela nespoznávala. Začal viac piť, bol neustále podráždený a nedarilo sa mu preniesť cez to, že investoval do nesprávnej veci. Vždy mi hovoril, že sa nechce rozprávať o práci a preto som o nej takmer nič nevedela. Chcela som mu pomôcť, ale odmietal akékoľvek pokusy. Preto som mu dala priestor, aby si to vyriešil sám. Neskôr mu však začalo vadiť aj to, že sa o neho nezaujímam a veľa míňam. Postupne sme sa museli uskromniť a on to celé neuniesol. Povedal, že bude lepšie, ak si dáme kratšiu pauzu. Kúpil mi letenky na dovolenku, vraj aby som si oddýchla a on vyčistil hlavu. Mimo Slovenska som strávila mesiac, keď som sa však vrátila, čakalo ma nepekné prekvapenie. 

Čítajte aj: Môj muž bol dokonalý: Kvôli tejto jednej jeho chybe som mu bola neverná a to nebolo všetko

Náš dom predal a presťahovali sme sa do malého bytu. Nemali sme ani najmenšiu časť z toho, na čo sme boli zvyknutí predtým a musím povedať, že to ani pre jedného z nás nebolo príjemné. Dávid ma čakal doma s večerou a s mojimi zbalenými kuframi. Nechápala som tomu, až dokým mi to celé nevysvetlil. "Pochopím, ak ma teraz opustíš, lebo ti už nemôžem dopriať taký život ako predtým." Ten sebavedomý muž akého som poznala bol zrazu úplne iný. Vedela som, že to bude o niečo náročnejšie, ale zistila som, že som sa po piatich rokoch manželstva zaľúbila a kvôli peniazom by som ho neopustila. Zostala som a začali sme odznova...

Opustili by ste manžela v takomto prípade?

áno
149
nie
766
Hlasovalo: 915

Foto:
Profimedia
Zdroj:
fem

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba