Do akého znamenia sa zamiluje večne slobodný Strelec? Medzi týmito dvoma budú lietať iskry

Aj vás vždy zaujímalo, akému znameniu v zverokruhu nakoniec podľahne nenapraviteľný Strelec? Zistili sme odpoveď, ktorá vás naozaj prekvapí.

Zdroj: Profimedia

Znamenia v zverokruhu sú akýmsi zvláštnym ukazovateľom pravdy a charakteristických čŕt osôb. Je až neuveriteľné, s akou presnosťou dokážu poodhaliť osobnosť jednotlivých jedincov a trefne vystihnúť ich vlastnosti. Tentokrát sme si posvietili na lámača ženských sŕdc, ktorý je v zverokruhu známy ako večne slobodný optimista. Existuje však znamenie, ktoré by sa k nemu dokonale hodilo a zároveň dokázalo skrotiť jeho nevyliečiteľnú túžbu po slobode?

Prečítajte si aj: Najvernejší manželia sa narodili v týchto štyroch znameniach: Je medzi nimi aj ten váš?

Slobodný a nenapraviteľný

Aj keď ho dokážete presvedčiť či zaujať natoľko, aby si vás vzal za ženu, vo svojom srdci zostane navždy slobodným, naďalej bude odmietať všetky citové a telesné putá a neprestane sa otáčať za inými ženami. Páčia sa mu všetky a on sa páči im, no na vážne vzťahy nie je ideálnym partnerom. Je nenapraviteľný optimista a vo všetkom vidí len to dobré. Jeho priamočiarosť a úprimnosť je osviežujúca, ale na druhej strane môže často hraničiť s bezočivosťou. Tak, aká žena očarí Strelca natoľko, že sa do nej bezhlavo zamiluje a bude schopný zmeniť svoju povahu?

Emocionálna väzba

Najväčšiu príťažlivosť dokáže v Strelcovi vyvolať žena v znamení Vodnára. Ich vzájomné puto môže byť silné práve vďaka neopísateľnej túžbe a magickej sile. Emocionálna väzba medzi týmito dvoma znameniami je očividná už na prvý pohľad a ak sa Strelec zahľadí do nejakej ženy, bude to práve žena narodená v znamení Vodnára.

Sukničkár či milujúci partner?

Večne slobodný a voľnomyšlienkársky Strelec až pri tejto žene pochopí silu lásky a vidinu do budúcnosti. Doteraz sukničkár, ktorému ženy ležali pri nohách sa zrazu stáva milujúcim partnerom, ktorý je schopný pre túto ženu urobiť čokoľvek. Ak patríte k Vodnárom, ktoré pobláznili hlavu Strelcovi vedzte, že tento vzťah bude mať sľubnú budúcnosť

Inšpirujte sa: Až po piatich rokoch som zistila, že si ma nechce vziať za manželku: Túto povahovú črtu vášmu partnerovi netolerujte

Sexuálne napätie

Hlavným dôvodom tohto fungujúceho vzťahu je práve sexuálna príťažlivosť a napätie, ktoré medzi týmito dvoma znameniami rastie. Nie je to však len vzplanutie a následne uhasnutie. Táto dvojica si svoju náklonnosť a zohratý vzťah v posteli bude dokazovať aj po rokoch spoločného nažívania. 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba