VIDEO: Svet tridsiatničiek v novom divadelnom predstavení INAK SA MÁM FAJN: Energické, vtipné a nadčasové!

Nové divadelné predstavenie s názvom Inak sa mám fajn vznikla na základe mailovej korešpondencie priateliek a prináša vtipné životné situácie zo sveta žien, v ktorých sa zaručene nájde každá z nás.

Skúška novej divadelnej hry o svete tridsiatničiek bola plná vtipných momentov

Skúška novej divadelnej hry o svete tridsiatničiek bola plná vtipných momentov

Zdroj: Vlado Anjel

Skúška novej divadelnej hry o svete tridsiatničiek bola plná vtipných momentov a trefných životných situácií. V Štúdiu L+S sme vyspovedali aj talentovanú herečku Dominiku Kavaschovú, ktorá je spoločne so Zuzanou Porubjakovou a Danielom Žulčákom jednou z hlavných úloh tohto fresh predstavenia. Príbeh vznikol na základe korešpondencie dvoch priateliek, Terezy Oľhovej a Martiny Sľúkovej, ktoré sú zároveň aj autorkami knihy a divadelnej hry. V rozhovore sa dozviete viac o tom, na čo sa môžete tešiť v novom predstavení či tiež to, ako zvláda náročné herecké úlohy.

Vstupenky na predstavenie Inak sa mám fajn si môžete kúpiť cez Predpredaj.sk alebo priamo TU.

FEMINITY TV: V rozhovore s herečkou Dominikou Kavaschovou sa dozviete viac o novom predstavení s názvom Inak sa mám fajn

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Herci z nového predstavenia Kontajner Paríž: Róbert Jakab či Zuzana Porubjaková inak ako ich poznáte

Svet tridsiatničiek s nadhľadom

Krásna, mladá a talentovaná herečka nám v rozhovore pre Feminity prezradila, na čo sa môžeme tešiť. „Je to predstavenie veselé, určite to nie je tragické, aj keď je tam veľa smutných miest, kde ukazujeme žiale a bôle tridsiatničiek, ktoré napríklad nemajú partnera, nemajú deti a nedarí sa im možno v práci. Už si ten čas uvedomujú inak, ako keď boli mladé a už zvažujú svoje rozhodnutia. Všetko je ako keby zásadnejšie a dôležitejšie. Nesnažíme sa to robiť cez tragédiu, ale troška s nadhľadom, troška si z tých dievčat aj robiť srandu,“ priblížila Dominika.

Nájde sa v tom každá z nás

V novom predstavení sa pobavíte nad reálnymi ženskými situáciami, ktoré ste zaručene zažili a v jednotlivých scénkach sa dozaista nájdete aj vy. „My sa nesnažíme robiť nejaký daný charakter, chceme, aby to bolo všeobecné a aby sa v tom vedela nájsť asi každá baba v tom veku, ktorý my hráme. Takže normálna baba, ktorá ma sny, ktorá sa chce zamilovať, chce robiť kariéru, ale túži šťastnej rodine,“ priznáva slovenská herečka.

Temperament a energia

Zaujímalo nás, či je ťažké zahrať náročnú hereckú úlohu a nedať do nej svoju osobnosť či povahu. „Je to podľa mňa najťažšie, čo môže byť, pretože ja som napríklad veľmi temperamentná, energická a hrozne veľa chcem vždy dať. Vždy mi tak režisér hovorí, že trošku menej. Je to podľa mňa super škola, lebo vždy ma dávajú do takých postáv a trošku musím temperament a svoju povahu utíšiť,“ dodala s úsmevom.

Inšpirujte sa: VIDEO: Nová tvár Paneláku, sexi ryšavka Broňa Kováčiková o vzťahoch: Toto by mužovi nemalo chýbať!

Foto:
Vlado Anjel, Video: Vlado Anjel
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba