Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Od modelingu k pečeniu sladkých dobrôt: Krásna Lucia Gažová našla vášeň v pečení koláčikov!

Feminity

Je krásna, milá, úspešná a hriešne dobre pečie. Pýtate sa, ako je možné, že mladá baba vymení žiaru reflektorov a prehliadkové móla za pečenie? Tiež sme boli zvedavé a rozhodli sme sa Lucku navštíviť priamo v jej cukrárenskej výrobničke.

Tejto babe nechýbalo odhodlanie, vášeň a odvaha. Mladá podnikateľka a cukrárka je dôkazom toho, že sny sa naozaj môžu plniť. Rozhodla sa vystúpiť zo svojej komfortnej zóny a v mladom veku rozbehnúť vlastný biznis. Z úspešnej modelky, sa tak stala skvelá cukrárka. Avšak Lucka priznáva, že začiatky neboli najľahšie: ”Bolo to náročné, jednak kým som sa to naučila robiť naozaj dobre a potom práve tie podnikateľské začiatky, keď som si musela spraviť výrobňu, otvoriť si prevádzku. Všetky tie legislatívne záležitosti, to bolo veľmi náročné, toho som sa bála.”

FEMINITY TV: Nenechajte si ujsť rozhovor s cukrárkou Luciou Gažovou

Pečenie koláčikov v Lulu's bakery je ozajstnou alchýmiou. A skutočne Luckine cupcaky, makrónky, či tortičky chutia ako malé kúsky neba. Kladie totiž veľký dôraz na výber čo najkvalitnejších surovín. Navyše jej koláčiky majú aj pridanú hodnotu. Vyzerajú ako umelecké diela. ”Inšpirácia prichádza sama, či už je to z kvetov, z prírody, možno nejaké chuťové inšpirácie v rámci ročných období. Nachádzam ju úplne všade.”

Lucia si udržiava štíhlu líniu

Ako sa jej darí udržať si v hotovom raji koláčikov absolútne dokonalú postavu? ”Práve preto, že som každý deň obklopená množstvom sladkostí, človek nemá na to chuť. To už skôr, keby nám tu steaky poletovali, by tá postava vyzerala asi inak.”  

Možno práve to, že ku každej jednej objednávke pristupuje s láskou, je kľúčom k úspechu. ”Neviem, či existuje nejaký recept na úspech, ale asi ísť si za tým, čo človek naozaj chce, snažiť sa, aj keď niekedy tomu treba obetovať svoj voľný čas, možno aj iné veci.” A hoci to môže znieť ako klišé, skutočne asi platí, že ak človek niečo robí zo srdca, jednoducho to vyjsť musí.

- Najčítanejšie -