Presunúť na hlavný obsah

Tehotná Jessica Alba o tom, ako jej nápadu nikto neveril: Dnes stojí táto žena na vrchole miliónovej spoločnosti

Zahraničné celebrity

Jessicu Albu mnohí stále vnímame len ako hollywoodsku herečku. Avšak pravdou je, že za posledné roky si vybudovala aj kariéru úspešnej biznismenky. No ako sama priznáva, vždy vedela, že to v nej je.

Žiadna šanca na úspech

Keď sa ocenená herečka rozhodla začať podnikať vo svete krásy so svojou značkou produktov Honest Beauty, veľa ľudí jej otvorene dávalo najavo, že neexistuje žiadny spôsob, ako by mohla byť v tomto smere úspešná. Napriek tomu, fakty hovoria za seba. Ako informuje magazín Cosmopolitan, v roku 2012 magazín Forbes oznámil, že Jessicina spoločnosť Honest Company zarobila 10 miliónov dolárov. O dva roky neskôr to bolo neuveriteľných 150 miliónov dolárov. 

Mohlo by vás zaujímať: Gwyneth Paltrow sa necítila byť úspešná, hoci je oscarovou herečkou: Túto jedinú vec sa jej nedarilo naplniť

Do jednej krabice sa nezmestí

Dnes už neexistuje snáď nikto, kto by pochyboval o podnikateľských schopnostiach tejto ženy. Dokázala, že je multifunkčná a ako sama hovorí, „že sa nezmestí len do jednej krabice“. Zároveň vysvetlila, že vždy chcela prekonávať zaužívané názory na jej osobu. „Keď som bola akčnou hrdinkou vo filme, ľudia vraveli, že je to všetko, čo môžem robiť. Tak som sa rozhodla urobiť tanečný film pre mladé dievčatá s názvom Honey, čo bol protiklad k akčnej hrdinke. Potom som chcela robiť komédiu, pretože som vedela, že je tiež v rozpore so superhrdinkou, za akú ma považovali... Myslím, že keď ste známi v jednej kariére a chcete, aby sa vnímanie ľudí na vás zmenilo, potrebujú vidieť, ako veľmi v to veríte,“ prezrádza Jessica. 

Čítajte tiež: Ruská krása nepozná hranice: Táto však v sebe skrýva oveľa viac ako len peknú tvár a telo

Odkaz všetkým ostatným ženám 

Jessica tiež pre magazín Cosmopolitan prezradila, že neexistuje veľa žien, ktoré by boli úspešné vo viacerých smeroch, kariérach... „Je to pre mňa tiché uspokojenie. Vždy som vedela, že to vo mne je, aj keď iní nie.“ Rovnako tiež odkazuje ženám, aby otvorili oči až k tomu, čo je možné. Jessica je príkladom toho, že ak chcete, dokážete sa stať ocenenou herečkou, úspešnou podnikateľkou a popritom byť dobrou manželkou a matkou. K tomu všetkému sa krásna Jessica rozhodla stať matkou ešte aj po tretíkrát.

Neprehliadnite: Britská topmodelka sa nezdá: Nezastaviteľná ikona, ktorá sa vrhne do všetkého

- Najčítanejšie -