Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Supermodelky 90. rokov ovládli prehliadku Versace a spôsobili ošiaľ: Aj po rokoch vyzerajú obdivuhodne!

Móda

Módna prehliadka prestížnej značky Versace bola zároveň poctou a spomienkou na zosnulého Gianniho Versace, ktorý opustil svet módy presne pred 20 rokmi. Tento moment Milánskeho týždňa módy by sa mu páčil najviac!

Módna návrhárka Donatella Versace usporiadala na počesť tragickej smrti  Gianniho Versace špeciálnu show, ktorá mala byť krásnou spomienkou a poctou pre talentovaného návrhára, ktorý už nie je medzi nami. Čerešničkou na torte bolo okázalé defilé, ktoré finišovalo s nečakaným prekvapením.

Prečítajte si aj: Dcéra najznámejšej svetovej modelky Cindy Crawford ide v jej šľapajach: Takto vyzerala na svojej prvej prehliadke!

Veľké prekvapenie

Veľká show, krásne modely a ešte krajšie modelky. Asi tak nejako to vyzeralo na predstavení novej kolekcie pre sezónu jar 2018 pod značkou Versace. Záver módnej šou bol však pre všetkých veľkým prekvapením. Na móle sa totižto ukázali supermodelky 90. rokov, ktoré svojou prítomnosťou akoby vrátili späť čas. Naomi Campbell, Cindy Crawford, Claudia Schiffer, Carla Bruni a Helena Christensen kráčali ruka v ruke za Donatellou a predviedli tak neuveriteľné vyvrcholenie finále. 

Ikony zo sveta modelingu

Každá z nich mala na sebe zlaté šaty z dielne verzus Versace a pôsobili priam božsky. Prekvapivé stretnutie, ktoré sa stalo nezabudnuteľným momentom večera, vytvorilo doslovný ošiaľ. Nikto predsa nečakal, že po známych modelkách uvidia na móle ozajstné ikony z oblasti modelingu. Toto záverečné defilé sa už teraz zapisuje do knihy legiend a môžu zato najmä slávne supermodelky, ktorých mená sú v modelingu alfou a omegou.

Naomi Campbell

47 ročná anglická modelka je vo svete modelingu naozajstným pojmom. Ak už išlo o jej zlatú éru, kedy bola jej modelingová kariéra na výslní alebo neskoršie bulvárne aféry, vďaka ktorým sa udržala vo svete šoubiznisu dodnes. Či už ju milujete alebo nenávidíte, Naomi ovplyvnila svet módy ako žiadna iná modelka, začo si vyslúži obdiv.

Claudia Schiffer

Prekrásna nemecká topmodelka sa vo veku 47 rokov stále môže pýšiť dokonalým vzhľadom. Počas svojej modelingovej kariéry sa objavila na viac ako tisíc titulkov magazínov a bola porovnávaná k ikone Brigitte Bardot. Počas svojej najväčšej slávy si zarobila okolo 38 miliónov dolárov, čo ju zaradilo medzi najlepšie platené modelky sveta.

Cindy Crawford

Americká modelka Cindy Crawford je považovaná za modelku, ktorá najviac ovplyvnila svet módy. S neuveriteľným vekom 51 rokov sa ešte dodnes príležitostne venuje modelingu a foteniam a pri pohľade na jej mladistvý vzhľad sa vôbec nečudujeme. V súčasnosti sa jej obdive deti venujú profesionálnemu modelingu a ich kariéra mieri naozaj vysoko.

Helena Christensen

Dánska supermodelka 90. rokov Helena Christensen patrila svojho času k najznámejším kráskam vo svete módy. Či už išlo prehliadky pre známu značku Victoria´s Secret alebo fotenia pre najznámejších návrhárov, Helena patrila k absolútnym špičkám. Dnes sa už modelingu nevenuje a nečakané prekvapenie na prehliadke Versace bolo pre ňu príjemnou zmenou a nostalgickou spomienkou. 

Inšpirujte sa: Milenky známych mužov, ktoré to dotiahli až pred oltár! O niektorých z nich ste to ani netušili

Carla Bruni

Bývalá supermodelka Carla Bruni patrí ku kráskam s taliansko-francúzskymi koreňmi. Počas svojej kariéry modelky stihla množstvo fotení a prehliadok pre tých najznámejších módnych návrhárov a taktiež patrila k múzam niektorých z nich. Neskôr kariéru modelky vymenila za rolu speváčky a manželky. Jej veľký návrat na mólo bol pre všetkých nečakaným prekvapením.

VIDEO: Pozrite si zostrih z prestížnej prehliadky novej kolkecie Versace, kde sa na záver predviedli aj tieto ikonické supermodelky: 

- Najčítanejšie -