Fitness tréner Pippy Middleton má účinnú radu na chudnutie: Inšpirujte sa týmito tromi krokmi

To, že na sebe Pippa pracuje, je každému jasné už pri pohľade na jej pevnú a zároveň štíhlu postavu. Viete, ako sa jej to podarilo dosiahnuť?

Snažte sa dodržať tieto 3 kroky

Snažte sa dodržať tieto 3 kroky

Zdroj: Profimedia

Mladšia sestra Kate Middleton Pippa, je pre mnohé ženy inšpiráciou. Nie je však len krásna, ale aj zanietená športovkyňa. Pravidelne beháva a okrem toho na sebe stále pracuje.

Inšpirujte sa aj: Pohľad na sexi telá celebrít v CIVILE: Prezradíme vám, čo na každú platí v závislosti od typu postavy!

Hoci sa Pippa dnes už venuje behu, či iným aktivitám osamote, v minulosti mala osobného trénera Jamesa Duigana. Práve on jej v začiatkoch najviac pomohol a veľa vecí vysvetlil. Nechajte sa inšpirovať jeho radami.

3 dôležité kroky na dosiahnutie štíhlej postavy:

Balans v cvičení je základom

James pokladá za najdôležitejšie nájsť  cvičení balans a zlatý stred. Práve preto si nemyslí, ze je vhodné, aby sa človek ničil cvičením až do vysilenia. Ideálne je ak kombinujete viacero cvičení od HIIT, cez pilates až po jogu. Okrem toho vám podľa neho stačí päť tréningov denne a správna strava. Pretože iba zdravé telo môže fungovať na sto percent.

 

Príspevok, ktorý zdieľa Bodyism (@bodyism),

Na životnom štýle a strave záleží

Podľa Jamesa je našim druhým mozgom práve žalúdok, ktorý reaguje na to, čo prežívame a preto je dôležité, aby ste si príliš nepripúšťali veci a neboli v neustálom strese. To, čo sa deje v hlave sa totižto deje aj v žalúdku a potom vzniká nerovnováha, ktorá sa prejavuje priberaním, spomaleným trávením, či inými príznakmi. Odporúča tiež užívať probiotiká a samozrejme vitamíny na to, aby žalúdok fungoval tak ako má. Tiež nedá dopustiť na kukrumu, ktorú často pridáva do jedál.

Čítajte aj: Vďaka tejto trénerke majú celebrity dokonalé telá: Jednou z jej spokojných klientiek je aj Shakira!

Spánok, spánok, spánok

Dôležitý faktor chudnutia je samozrejme spánok, počas ktorého telo regeneruje, odpočíva a chudne. Doprajte si preto minimálne 7 hodín spánku denne, ktoré celý proces chudnutia urýchlia a hlavne budete mať energiu na cvičenie. Pred spaním samozrejme vypnite všetko, čo by vás mohlo rušiť a skutočne si oddýchnite. 

Páči sa vám postava Pippy Middleton?

áno
115
nie
184
Hlasovalo: 299

Foto:
Profimedia, SITA
Zdroj:
DD, buro247.com.au

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba