Na pohľad ideálne vzťahy, no museli ustáť neveru: S kým podvádzali a aký je na to názor psychologičky?

Nielen muži, ale i ženy majú tendenciu zahnúť. V reálnom živote sa to stáva rovnako často ako v Hollywoode a skutočne nikto nie je výnimkou. Otázne je, ako sa s tým druhá strana vyrovná.

Victoria sa s manželovou údajnou neverou vyrovnáva len veľmi ťažko

Victoria sa s manželovou údajnou neverou vyrovnáva len veľmi ťažko

Zdroj: SITA

David Boreanaz si nevedel pomôcť

Zatiaľ čo jeho manželka Jaime Bergman čakala jeho dieťa, David si užíval sexuálne hrádky so ženou, s ktorou sa podľa klebiet zaplietol i Tiger Woods, Rachel Uchitel. Sám však nakoniec vyšiel s pravdou von a priznal si, že bral svoje manželstvo na ľahkú váhu a všetko je v skutočnosti jeho chyba.

Inšpirujte sa: Môj muž ma podvádzal na internete: Tento typ dievčat mužov priťahuje a nemá absolútne žiadne zábrany

Či by však skutočne svoju neveru priznal, keby od neho Rachel nepýtala peniaze ako výmenu za svoju diskrétnosť, je už druhá otázka.

Keď podvádza žena

Aj ženy majú sklony k nevere. Rovnako tak to bolo aj v prípade hollywoodskej krásky Kristen Stewart, ktorá svojho filmového i životného partnera Roberta Pattinsona podviedla s o niekoľko rokov starším režisérom Rupertom Sandersom, s ktorým sa zoznámila pri natáčaní filmu Snehulienka a lovec.

Nenechajte si ujsť: Spoznávate na tejto fotke obľúbenú herečku? Takto výrazne a často menila svoj imidž v priebehu pár rokov

Mladá kráska sa priznala až po tom, čo ju zachytili médiá a aj keď s Robertom nakoniec ostali ešte nejaký ten čas spolu, ako sa sám nechal počuť, nič už nebolo také ako predtým.

Opatrovateľka znamená problém

Jude Law nie je jediný muž, ktorý podľahol čaru ďalšej ženy v domácnosti. V roku 2005 sa verejne priznal, že svoju manželku Siennu Miller podvádzal s opatrovateľkou. Tá však tiež nebola tak úplne nevinná, keďže sa v ťažkých chvíľach utiahla o pomoc k Danielovi Craigovi.

Pár je v súčasnosti opäť spolu a aj napriek miernym nezhodám sa snažia zabudnúť na minulosť a ustáť všetky doterajšie problémy.

Aj prezidenti sú omylní

Aj hlavy štátu niekedy pochybia. Rovnako tak tomu bolo i v prípade bývalého amerického prezidenta Billa Clintona, ktorý svoju manželku Hillary podviedol s mladou stážistkou v Bielom dome, Monicou Lewinsky. Aj keď sa spočiatku zdráhal vyjsť s pravdou von, nakoniec priznal, že vzťah, ktorý s mladučkou kráskou mal, nebol práve najvhodnejší.

Inšpirujte sa: Škandalózna asistentka Monica Lewinsky po dvadsiatich rokoch vyzerá skvelo: Takúto zmenu by čakal málokto

Hillary však celý škandál ustála ako žena, ktorá si uvedomuje, že pre dobro krajiny musia ísť jej vlastné city do úzadia.

Fergie to nemala ľahké

Síce táto krásna speváčka nikdy v spoločnosti neveru svojho manžela Josha Duhamela nepriznala, jeho pravdepodobná aféra so striptérkou Nicole Forrester sa dostala do uší novinárov veľmi ľahko. Fergie sa napriek tomu zaťala a spoločnou komunikáciou sa rozhodli manželstvo zachrániť.

Zdá sa, že sa im to zatiaľ skutočne darí a Joshov sexuálny úlet nedokázal narušiť harmóniu vo vzťahu, práve naopak, stali sa vďaka nej silnejšími.

Prečítajte si aj: Kedysi sexi členka známej skupiny, no dnes by ste ju už len ťažko spoznali: Čo to so sebou urobila?

Keith Urban je večne nespokojný muž

Aj Nicole Kidman má doma poriadneho neposedníka. Jej manžel Keith bol obvinený s neustále sa opakujucej aféry s modelkou Amandou Wyatt. Tá však na neho prezradila, že tento charizmatický muž nikdy nemá dosť a skutočne spokojný už veľmi dávno nebol.

Nicole sa však dokázala s manželovou neverou vyrovnať a dnes tvoria navonok skutočne šťastný pár.

Sex v meste v realite

Aj Sarah Jessica Parker si v manželstve prešla svojím. Jej dlhoročný manžel Matthew Broderick si vraj začal s kránou červenovláskou, zatiaľ čo zaneprázdnená herečka natáčala časti Sexu v meste. Aférka však rýchlo skončila a Sarah sa rozhoda manželstvo zachrániť. Aj vďaka tomu je pár ešte stále spolu a vychováva svoje potomstvo v pokoji a harmónii.

Nenapraviteľný David

Novinky vyplávali na povrch aj vo vzťahu populárneho páru Beckhamovcov. David sa údajne zaplietol s ďalšou ženou, tentokrát rebelskou kráskou Mary Charteris. Victoria si už jeho nevery musela preskákať aj v minulosti, ale kvôli rodine a značke mena Beckham sa jej to podarilo priam ukážkovo.

Mohlo by vás zaujímať: David Beckham opäť dokázal, že je v móde ako doma: Týmto outfitom by sa mali inšpirovať všetci muži!

Tentokrát je však situácia trochu iná. Victoria má dosť Davidovho scestného správania, bujarých večierkov a nezodpovednosti, zatiaľ čo ona horlivo buduje image svojej módnej značky. Ako nakoniec celá situácie dopadne, je skutočne otázne.

Nevera má vždy svoju príčinu.

A prečo je vlastne nevera tak populárna? „Nie je riešením, ale útekom.“ tvrdí psychologička Lenka Ambrušová. „Vždy za tým stojí nejaká nenaplnená potreba. Nevera môže byť výsledkom dlhodobých, pomaličky sa zbierajúcich, problémov ako nedostatok komunikácie, spoločných záujmov, stráveného času, sexu, pohladenia, pochopenia, počúvania či ocenenia. To všetko sú však veci, ktoré sa dajú v partnerstve spoločne riešiť.“

„Niekedy muž vyhľadáva len vzrušenie, pobavenie, inokedy sa bezhlavo zamiluje. Všetko závisí od konkrétneho jednotlivca." dodáva. 

Foto:
SITA
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba