Presunúť na hlavný obsah

Sexi herečka Angelina Jolie je supermama: Výchovu šiestich detí zvláda s nadhľadom aj sama len vďaka tomuto

Feminity

Herečka, režisérka, veľvyslankyňa OSN pre utečencov dokáže všetky tieto úlohy skĺbiť s rolou mamy na výbornú. A popritom vždy vyzerá perfektne. Ako táto žena zvláda?

Jednoducho treba uznať, že Angelina Jolie to má v hlave skutočne dobre upratané. Hoci by si človek mohol povedať, že krása by pre Angelinu mohla byť skutočne najväčšou devízou, opak je pravdou.

Ona svoj život režíruje celkom inak. Pravidelne navštevuje vojnovými konfliktmi spustošené oblasti a utečenecké tábory. S vecami, pred ktorými väčšina z nás zatvára oči, ona bojuje. Navyše patrí k najaktívnejším a najštedrejším ľuďom v šoubiznise. 

Pýtate sa, ako  zvláda výchovu ratolestí? Vraj jej recept nie je ničím výnimočný. Snaží sa o jediné. Je pre ňu veľmi dôležité, aby každé z jej detí objavili vlastné ”ja”. A hoci musela mnohokrát kvôli svojej dcérke, ktorá sa oblieka ako chlapec čeliť kritike, nikdy jej to nezakázala. Tvrdí, že nechce, aby sa jej deti vnímali podľa toho, kto sú ich rodičia, ani podľa minulosti, či toho ako vyzerajú. Práve preto sa im snaží ukázať svet v čo najliberálnejšej podobe. 

Krásna herečka chce svoje deti naučiť, že všetko v živote má svoju hodnotu a najväčšiu má ľudský život. Preto ich už niekoľkokrát vzala na svoje misie. Samozrejme len tam, kde im nehrozí bezprostredné nebezpečenstvo. Navyše, svojim trom adoptovaným ratolestiam chce ukázať aj ich korene a miesta, odkiaľ pochádzajú.

To, čo považuje Angie za najväčšie šťastie života, sú jej deti. Sú pre ňu absolútne všetkým. 

- Najčítanejšie -