Presunúť na hlavný obsah

Najromantickejšie tipy na svadbu: Vedeli ste, že takéto krásne miesta máme na Slovensku?

Zábava

Túžite sa vydávať na mieste, ktoré splní vaše filmové predstavy a vy sa budete cítiť ako dokonalá princezná? Prinášame vám tie najkrajšie miesta na Slovenku ideálne pre romantickú svadbu. Nechajte sa inšpirovať.

Miesta, ktoré dýchajú nezameniteľným čarom a tou správnou svadobnou atmosférou. Nahliadnite do rozprávkovo krásnych miest na Slovensku a nasiaknite ich nekonečnú inšpiráciu. Veríme, že si v tomto výbere nájdete svojho favorita.

Mohlo by vás zaujímať: Chodník korunami stromov sa stal ozajstnou senzáciou Slovenska: Čím je jedinečné toto miesto?

Wiegerova vila

Vila nad vinohradmi vo Svätom Jure je známa svojou výnimočnou atmosférou. Nádych južného Francúzska a filmovej atmosféry je ideálnym miestom pre vašu svadbu. Bude vás lákať predovšetkým štýlovým exteriérom, ktorý patrí k najväčším výhodám tejto vily. Mladomanželia budú ubytovaní v presvetlenom apartmáne, ktorý vonia levanduľou zo záhrady.

Art Hotel Tomášov

Barokový kaštieľ situovaný uprostred veľkého parku je naozaj výnimočným miestom pre vás veľký svadobný deň. Art Hotel v Tomášove je obľúbeným miestom na svadby aj vďaka kaplnke Anjela Strážneho, ktorá dodáva obradu filmovú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok. Na tomto mieste sa budete cítiť ako v romantickom filme.

Zámok Topolčianky

Historický zámok obklopený nádherným rozsiahlym parkom vo vás bude vyvolávať pocity radosti a pokoja. Na tomto zázračnom mieste nájdete všetko čo k dokonalej svadbe potrebujete. Či už ide o útulné ubytovanie, chutné jedlo, rozprávkové priestory alebo milý personál, na Zámku Topolčianky si zaručene prídete na svoje.

Inšpirujte sa: Návod na šťastný vzťah naozaj existuje: Odborníci tvrdia, že sa stačí držať týchto štyroch bodov

Fatima restaurant

Reštaurácia Fatima je ideálnym miestom pre zorganizovanie romantickej svadby. Vďaka jedinečným priestorom, ich variabilite a čarovnej atmosfére je obľúbenou voľbou mnohých párov. Toto očarujúce miesto nájdete priamo pod bránami majestátneho hradu a nad strechami domov historického námestia mesta Trenčín. 

Castel Mierovo

Tento kaštieľ je umiestnený v kultúrnej pamiatke len pár kilometrov od Bratislavy. Vyznačuje sa najmä svojou záhradou, do ktorej sa zamilujete na prvý pohľad a tvorí oázu relaxu a pohody. V srdci malebnej dedinky oceníte štýlovosť a tradíciu celého priestoru, ktorý dýcha jedinečnou atmosférou a je vhodný na idylickú a romantickú svadbu v kruhu najbližších.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe