Namiesto práce chodil môj muž na toto miesto: Keď som ho raz sledovala, všetko sa vysvetlilo

Románik v práci a doma manželka. Žiaľ model, ktorý v dnešnej dobe vidíme čoraz častejšie. A možno práve preto podozrievame svoje polovičky z nevery naozaj takmer pri všetkom. A to veru nie je ani náhodou v poriadku. Svoje o tom vie aj Miška.

Niekedy mužom dôverujeme až príliš málo a to môže byť chyba

Niekedy mužom dôverujeme až príliš málo a to môže byť chyba

Zdroj: Profimedia

http://feminity.zoznam.sk/c/901500/ambasadorkou-projektu-fashion-sparkling-charity-night-2017-sa-stala-dominika-navara-cibulkova

Miška si myslela, že patrí do tejto kategórie žien. Žien, ktorým sú muži jednoducho neverní. Všetko tomu totiž nasvedčovalo. Milan odrazu távil oveľa viac času v práci. Nadčasy, dlhé večery v kancelárii, meetingy cez víkendy. Výhovorky, ktoré stále dobre fungujú. Bola si takmer istá, že Milan má milenku. 

Prečítajte si: Dokáže spln ovplyvniť vašu náladu alebo je to len mýtus? Výsledok vás naozaj prekvapí

Rozhodla sa konať

Nechcela však predtým zatvárať oči. Vedela, že neveru nie je schopná odpustiť. Bola to zásada, ktorej sa držala už roky a stroskotalo na nej niekoľko jej predchádzajúcich vzťahov. Ani vo sne by ju však nenapdalo, že ohrozí jej manželstvo. Rozhodla sa preto konať. V jeden večer, keď Milan odišiel na pracovnú večeru, sledovala ho. Bola zvedavá, kam pôjde. No ako prepokladala, do reštaurácie, kam mal ísť, neišiel ani náhodou. Odbočil do novej štvrte domov, nedaľeko ich bytovky. Otvorila mu sympatická brunetka. Na prvý pohľad vyzerala tak o desať rokov staršie ako Milan. V tom momente sa Miška zrútila. Bolo jej to jasné. Muž, ktorého nadovšetko miluje spáva s niekým iným. Príbehy, ktoré doteraz čítala len v ženských časopisoch, sa stali realitou. Jej realitou.

Niekedy sa môžeme aj mýliť… 

Dupla na plyn a išla domov. V panike, strachu a slzách, začala baliť všetky svoje veci a bola rozhodnutá odísť. Vo chvíli, keď svoje kufre nakladala do auta, prichádzal domov Milan. Nechápal, čo sa deje. Pripadal si rovnako ako Miška, v zlom sne. Jeho žena mu okamžite vykričala, čoho svedkom sa stala a oznámila mu, že od neho odchádza. Hoci bol Milan v šoku, snažil sa zachovať si chladnú hlavu a Miške všetko vysvetliť. Nakoniec sa ukázalo, že sympatická brunetka je učiteľkou tanca. Milan nikdy nepatril do kategórie tanečníkov, no jeho žena tanec milovala. A keďže sa blížilo výročie ich svadby, chcel ju potešiť a zatancovať si s ňou ich ”prvý” skutočný novomanželský tanec. Nakoľko na ich svadbe to bolo milé, ale predsa len faux pas. Tak jej to chcel vynahradiť. Miška mu však stále neverila a tak ju vzal do domu Aleny, učiteľky tanca. Skutočne Milan hovoril pravdu. Nuž, milé dámy, netreba vždy všetko vidieť čierne...

Neprehliadnite: Prečo sa nedokážeme pozerať na vlastné fotografie a počuť svoj hlas? Psychologička má jasnú odpoveď

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba