Presunúť na hlavný obsah

Päť klamstiev, ktoré hovorí každá žena: Toto sú veci, čo nemyslíme úprimne

Feminity

Láska je občas komplikovaná, to vieme všetky. A tak je jednoduchšie sem-tam povedať malú lož. Môžeme sa tým vyhnúť väčším problémom. No a robíme to, ako inak z LÁSKY. Toto sú však vety, ktoré síce hovoríme, no nemyslíme ich vážne.

Najmä na začiatku nového vzťahu sa snažíme byť v očiach mužov absolútne dokonalé. A neváhame pritom použiť ani malé milosrdné klamstvá. Na toto si však milí páni dávajte pozor, občas pri nás jednoducho treba čítať medzi riadkami. 

”Nie nemusíš mi nič kupovať na narodeniny”

Pravda je však taká, že prirodzene po niečom túžime. Len chceme vyzerať skromne. Nie neočakávame honosné dary, poteší nás aj úplná maličkosť. No či s nami randíte hoci len dva mesiace, malá pozornosť k narodeninám, meninám, či na Valentína sa jednoducho ráta. 

”Vôbec mi nevadí, že sa sa stretávaš so svojou ex!” 

Tak tu asi dobre viete, že to nie je pravda. Jasné, že nám to vadí! A ešte ako veľmi. Či už ide o vašu expriateľku alebo exmanželku, vždy budeme na ňu žiarliť. Je to žena, ktorá pre vás veľa znamenala a pre nás predstavuje hrozbu. Aj keď pre vás je to už asi uzavretá kapitola, nám takéto vaše stretnutia určite nepomáhajú.

”Fakt to bolo vo výpredaji!”

Nuž tak toto je veta, ktorú používame extrémne často a rady. Občas totiž nevieme ovládať svoje nákupné vášne a ak to ide zo spoločného účtu, znie to lepšie. Zostáva nám len dúfať, že tento malý hriech nám snáď dokážete odpustiť. Aj tak asi niekde vo vnútri tušíte pravdu. 

”Jasné pokojne choď na tú pánsku jazdu, je to úplne v poriadku.”

Áno je, pokiaľ to však nerobíte príliš často. Ak však máte takéto akcie každý mesiac, verte, že tým ani náhodou nie sme nadšené. Jasné, každý občas potrebuje vypnúť, ale toto dokážeme skutočne tolerovať o niečo menej, ako keď vybehnete s kamošmi na pivo.

- Najčítanejšie -